Buitis, Namai

Pramoninė vakuuminė pompa – modernus būdas apšiltinti namą

Pirmiausia, pradėkime nuo ekovatos. Ekovata yra moderni izoliacinė medžiaga, kuri jums padės greitai ir patogiai apšiltinti norimą patalpą. Ji gaminama iš perdirbtos celiuliozės. Likusios sudedamosios dalys yra boro rūgšties antiseptikas (silpna rūgštis) ir borakso antipirenas (boro turinčio junginio natrio druska). Pluoštas taip pat turi lignino – mišraus polimero su aromatiniais ir alifatiniais komponentais. Dėl to ši medžiaga sušlapusi tampa lipni. Pagrindinė žaliava ekovatai gaminti – makulatūra. Ji yra nekenksminga, nelaki ir visiškai saugi žmonių organizmui ir yra įtraukta į natūralių ir saugių gaminių sąrašą.

Celiuliozės vata yra viena populiariausių izoliacinių medžiagų visame pasaulyje, nes ji pasižymi itin gera šilumos ir garso izoliacija. Taip pat yra  ekologiška. Celiuliozės vilnos  kasmet pagaminama vis daugiau. Todėl ekovatos naudojimas yra naujovė patalpų šiltinimo srityje.

Į izoliaciją įeina antiseptikas, kuris neleidžia vystytis įvairiems mikroorganizmams. Jis apsaugo nuo puvimo ir grybelių atsiradimo. Taip pat ir nuo mažų gyvūnų, tokių kaip graužikų ir vabzdžių. Ekovatoje esantys boro junginiai užpildo jų kvėpavimo takus ir pažeidžia gleivinę. Dėl patvarumo ir stabilumo, ji puikiai tarnauja statybos pramonėje. Pramoninė vakuuminė pompa purškianti ekovatą, tinka naudoti ir istorinio paveldo pastatams ir gali laikytis dešimtis metų.

Naudodami ekovatos šilumos izoliaciją, užtikrinate geros oro izoliacijos savybes dangos viduje, kokybišką medžiagos struktūrą ir itin mažą oro pralaidumą. Medžiagos struktūra sulėtina oro judėjimą izoliacijos sluoksnyje, taip sumažindama šilumos perdavimą iki  minimumo. Itin puiki dangos struktūra leidžia surinkti ir išleisti drėgmę, surinkti ir išleisti drėgmę, kuri sutvirtina drėgmę ir temperatūrą pastate.

Medžiagą sudaro labai ploni pluoštai. Montavimo metu, jie prasiskverbia ir į pačius mažiausius tarpus ir plyšelius. Šiurkšti medžiagos struktūra leidžia jiems susijungti tarpusavyje ir sudaryti tvirtą barjerą bet kokiam triukšmui. Tai puikus pasirinkimas verslams, kurie teikia pramogų ar panašias paslaugas, kurioms yra taikomi didesni triukšmo reikalavimai.

Izoliacijos montavimas yra nesudėtingas, jei yra naudojama pramoninė vakuuminė pompa. Tai pigiausia ekovatos įranga visoje Europoje, todėl tikrai atrasite jums labiausiai prieinamą įrenginį. Taip pat, prietaisai pritaikyti saugiam ir patogiam darbui ir yra lengvai valdomi.

Nereiktų maišyti vakuuminės pompos su pramoniniais siurbliais. Vakuuminė pompa pučia apšiltinimo medžiagas į konstrukcijos vidų, tuo tarpu pramoninis siurblys skirtas ištraukti esančią apšiltinimo medžiagą ir statybines šiukšles, o ne šiltinimui. Tai labai naudingas prietaisas atliekant renovaciją.

Parašykite komentarą