Transportas

Pokyčiai „Susisiekimo paslaugose“ – bus skelbiama vadovo atranka

Už judumą ir viešojo transporto organizavimą Vilniuje atsakingos savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ vadovybėje numatomi pokyčiai. Įmonės vadovė Modesta Gusarovienė bendru šalių sutarimu priėmė sprendimą trauktis iš pareigų.

„Įmonė yra tokiame etape, kuriuo didžiuojuosi. Judumas kaip sritis yra vienas pagrindinių Vilniaus prioritetų, pati įmonė tampa vis reikšmingesnė viso miesto kontekste, be to, turime ambicingą veiklos strategiją. Bendru sutarimu su valdyba ir savivaldybės komanda šiame etape nusprendžiau vairą perduoti naujam vadovui. Atrinktam kandidatui, o ir komandai, palinkėsiu sėkmės bei polėkio įgyvendinti visus numatytus tikslus, kad susisiekimas Vilniuje taptų dar sklandesnis, kad miestiečiai judėtų darniai ir patogiai“, – SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Modesta Gusarovienė įmonėje dirba nuo 2004 m., o jai vadovauja nuo 2015 metų. Anksčiau ji užėmė Viešojo transporto departamento Eksploatacijos ir tyrimų skyriaus vadovės, direktoriaus pavaduotojos ir kitas pareigas.

„Susisiekimo paslaugos“ vadovo atrankai Vilniaus miestas artimiausiu metu skelbs konkursą.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą