Verslas

Pokyčiai „Avia Solutions Group“ direktorių taryboje – Vygaudą Ušacką keičia Pascal Picano

„Avia Solutions Group“, viena didžiausių aviacijos paslaugų įmonių grupių pasaulyje, praneša apie pokyčius direktorių taryboje. Nuo 2023 m. vasario mėn. 1 d. direktorių tarybos narį Vygaudą Ušacką keičia Pascal Picano. Vygaudas Ušackas tęs darbus grupėje ir nuo šiol bus atsakingas už plėtros projektus naujose rinkose.

Naujai paskirtas „Avia Solutions Group“ valdybos narys P. Picano turi sukaupęs daugiau kaip 25 m. patirtį aviacijoje – užėmė įvairias vadovaujančias pozicijas vienose didžiausių aviacijos kapitalo bei investicijų pritraukimo, orlaivių prekybos ir lizingo bei aviacijos konsultacijų bendrovėse.

„Dėkoju Vygaudui už daugiau nei 3,5 m. darbo valdyboje ypač sudėtingu pandemijos ir karo iššūkių metu bei jo svarų indėlį priimant sudėtingus sprendimus, leidusius atlaikyti iššūkius ir tęsti plėtrą bei reikšmingą augimą“, – teigia Jonas Janukėnas.

Pasak jo, „Avia Solutions Group“ šiemet tęs ambicingus tarptautinės plėtros planus ir ruošiasi sklandžiam būstinės perkėlimui į Airiją, Dubliną. Čia kovo mėn. pradžioje planuojamas ir pirmasis naujos valdybos posėdis. Įmonė šiemet taip pat planuoja plėsti orlaivių parką, tad naujo valdybos nario patirtis aviacijos versle bus ypač vertinga.

Apie „Avia Solutions Group“:

„Avia Solutions Group“, turinti daugiau kaip 160 orlaivių parką, yra lyderiaujanti ir didžiausia ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikianti įmonių grupė pasaulyje. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias aviacijos paslaugas – orlaivių remonto, pilotų bei įgulos mokymų, antžeminio aptarnavimo ir kitas. „Avia Solutions Group“ dirba daugiau kaip 10 tūkst. darbuotojų įvairiose pasaulio šalyse.

 

Pranešimą paskelbė: Silvija Jakienė, Avia Solutions Group

Parašykite komentarą