Nekilnojamas Turtas

Po škvalo draustis turto plūstelėjo trečdaliu daugiau gyventojų

Praėjus keletui dienų po praūžusio škvalo draudimo bendrovės „Gjensidige“ ekspertai pastebėjo, kad gyventojų turto draudimo apimtys išaugo 29 proc., palyginti su įprastine savaite. Žmonės dažniau rinkosi plačiausią draudimo apsaugą, kuri apima ne tik namus, bet ir kiemo statinius.

„Tokie įvykiai, kai gamtos stichijos per valandą, o kartais ir kelias minutes atneša didelės žalos, paskatina susimąstyti ir atkreipia žmonių dėmesį į būtinybę imtis priemonių turtui apsaugoti. Gamtos stichijos pridaro žalos visiems, nesirenkant pastatų, kiemų, sodybų nei pagal dydį, nei pagal investicijas, nei pagal grožį. Nuo vėtrų nepasislėpsi, o padarytus nuostolius gali kompensuoti tik draudimas. Juolab kad draudimo apsauga yra labai plati, taigi žmonės turi galimybę susigrąžinti pinigus už didelę dalį padarytų nuostolių“, – sakė „Gjensidige“ Draudimo rizikos vertinimo departamento direktorius Andrius Dambrauskas.

A. Dambrauskas pabrėžė, kad, pasirinkus plačiausią draudimo apsaugą, bus kompensuoti ne tik sugriauto namo ar nuplėšto stogo remonto nuostoliai, bet ir atlyginta už kieme sugriautus pagalbinius statinius, tvoras, vartus, nugriuvusio medžio padarytus nuostolius ir net kieme buvusius sugadintus daiktus.

„Suskaičiavus visus nuostolius pasimato, kad namų ūkį sudarę pagalbiniai pastatai, tvoros, pavėsinės nukenčia labiau nei gyvenamasis namas – į šiuos kiemo pastatus žmonės būna investavę nemažas lėšas, o išpuoselėta namų aplinka lieka suniokota. Tad renkantis draudimo apsaugą rekomenduojame kritiška akimi įvertinti, kas atneštų nemažus nuostolius, jei būtų sunaikinta“, – pabrėžė A. Dambrauskas.

Po pirmosios šių metų vėtros „Gjensidige“ gavo 200 pranešimų dėl nuostolių. Žalai kompensuoti jau yra rezervuota 150 tūkst. eurų, išmokos jau pradėtos mokėti. Gavusi pranešimus apie apgadintą turtą, „Gjensidige“ iškart organizavo pagalbą gyventojams gelbėjant turtą – sandarino langus, laikinai uždengė stogus, kol bus pradėti remonto darbai.
Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą