IT naujienos

Pixel Awards integruojantiems skaitmenines technologijas ir kūrybiškumą

Geriausiems verslo ir meno projektams pirmą kartą Lietuvoje bus įteikti skaitmeninių kūrybinių industrijų (SKI) apdovanojimai „Pixel Awards“. Jų laimėtojai bus atrinkti remiantis dviem pagrindiniais kriterijais – kūrybiškumu bei skaitmeninių technologijų integravimu. Spalio 26-ąją vyksiantis renginys kartu užbaigs ir visą mėnesį truksiantį festivalį „Pixel“, skirtą būtent šiai temai.

„Apdovanoti bus ne tie, kurie tiesiog į gamybos procesą integruoja technologijas, o tie, kurie į gyvenimą bei verslą žvelgia kūrybiškai ir pasitelkdami originalias idėjas savo produktams suteikia komercinį pranašumą. Be to, tai bus puiki proga pasidalinti sėkmės receptais“, – sako Agnė Zalanskaitė, asociacijos „Mediapolis“, rengiančios „Pixel“ festivalį, vadovė.

Skaitmeninių kūrybinių industrijų apdovanojimų „Pixel Awards“ metu bus išrinktas sėkmingiausias kūrybinių industrijų komercinio bendradarbiavimo pavyzdys, edukacinis bei socialinis projektai, taip pat geriausi TV, meno, reklamos, kino ir spaudos produktai, sukurti panaudojant meno bei skaitmeninių technologijų sintezę. Dėmesys bus atkreiptas ir į mažuosius skaitmeninius sprendimus – apdorotas garsas, nuotrauka, aplikacija ir kt.

„Nuo rugsėjo 10 d. nominacijas galės siūlyti tiek vertinimo komisija, tiek ir interneto vartotojai specialioje svetainėje pixelfest.lt. Šioje svetainėje bus galima susipažinti ir su konkrečiomis nominacijomis, kriterijais bei vertinimo komisija, kurią sudarys interneto, komunikacijos ir mokslo sektorių, meno, TV, kino industrijų bei novatoriško verslo atstovai“, – pasakoja A. Zalanskaitė.

Spalio 26-osios vakarą „Ūkio banko arenoje“ vyksiančio renginio metu nominantų apdovanojimai persipins su naujausių skaitmeninių technologijų tendencijų pristatymais. Žiūrovus stebins pasirodymai, kurių metu realybė susipins su virtualiu pasauliu, pasitelkiant 3D technologijas, hologramas, lazerius, šviesų technologijas, modernias sceninio meno formas ir kita. Apdovanojimų metu žiūrovai galės interaktyviai bendrauti išmaniaisiais telefonais ir gyvai komentuoti bei dalintis įspūdžiais su kitais renginio dalyviais.

„Pixel“ – skaitmeninių kūrybinių industrijų festivalis, skirtas suvienyti drąsius ir inovatyvius verslininkus bei talentingiausius kūrėjus. Festivalio metu nagrinėjamos kino, video, muzikos, meno ir kitų kūrybinių sričių pritaikymas komerciniams ir nekomerciniams sprendimams skaitmeninėje erdvėje. Festivalį organizuoja „Mediapolis“ – 2011-aisiais metais Lietuvoje įkurta skaitmeninių kūrybinių industrijų asociacija.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą