Verslas

Pirmoji prekybos savaitė „Akropoliuose“ rami ir nuosaiki – pirkėjų srautai efektyviai valdomi

Nuo praėjusio pirmadienio, balandžio 19 d., duris Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ vėl atvėrus visoms parduotuvėms, prekybos centrai sulaukė didesnio pirkėjų srauto nei prieš tai buvusią savaitę. Savaitė buvo rami ir nuosaiki, didžiausias lankytojų srautas fiksuotas penktadienio pavakarę. Lankytojai pirko drabužius, avalynę, namų apyvokos prekes ir kosmetikos priemones.

Pasak prekybos centrus valdančios bendrovės „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, pirmadienį – penktadienį lankytojų sulaukta apie 40 procentų daugiau, palyginus su savaite iki parduotuvių atidarymo.

„Lankytojų srautas pirmadienį-ketvirtadienį buvo maždaug vienodas. Penktadienį nuo 16 val. iki maždaug 20 val. sulaukėme didesnio pirkėjų srauto, kai kuriais laikotarpiais teko laikinai riboti ir patekimą į Vilniaus ir Šiaulių „Akropolius“. Panašu, kad pirkėjai skubėjo apsipirkti prieš parduotuvių uždarymą savaitgalį ir, nors teko šiek tiek palaukti lauke, viskas vyko sklandžiai ir tvarkingai. Bendrai žvelgiant į lankytojų srautą, šis dar tikrai nesiekia to, koks jis buvo iki antrojo karantino sugriežtinimo, o po pirmojo karantino jis taip ir nebuvo atsistatęs“, – pasakoja D. Mertinas.

Pirmosiomis atsidarymo dienomis prie kai kurių parduotuvių susidarydavo nedidelės pirkėjų eilės – didžiausi lankytojų srautai visomis darbo dienomis buvo fiksuojami 16-20 valandomis. Tačiau nuo pirmadienio iki penktadienio popietės interneto svetainėje www.akropolis.lt „Srautų šviesoforas“ rodė praktiškai tik žalią, nuosaikų lankytojų kiekį rodantį signalą. Tik penktadienio pavakarę, žmonėms skubant apsipirkti, pakaitomis degė geltonas ar raudonas signalas, tad kurį laiką teko riboti patekimą į Vilniaus ir Šiaulių „Akropolius“. Lankytojų srautus Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ matuoja „Sensormatic ShopperTrak“ sistema, kuri realiu metu fiksuoja lankytojų skaičių bei iškart indikuoja, jeigu būna pasiektas maksimalus nusimatytas vienu metu pastate esančių lankytojų skaičius.

Prekybos centruose šiuo metu dirba daugiau apsaugos darbuotojų, kurie itin atidžiai stebi, kad lankytojai taisyklingai dėvėtų kaukes, nesibūriuotų ir būtų užtikrinamas saugaus atstumo laikymasis.

„Norime pasidžiaugti, kad absoliuti dauguma lankytojų elgiasi sąmoningai, laikosi saugumo reikalavimų, noriai dezinfekuoja rankas ir taisyklingai dėvi veido apsaugines kaukes. Esame pasiruošę neatlygintinai suteikti medicinines kaukes jų neturintiems ar pamiršusiems lankytojams, bet praėjusią savaitę to praktiškai neprireikė.

Matydami atsigaunančią prekybą galime teigti, kad žmonės yra pasiilgę apsipirkimo fizinėse parduotuvėse, galimybės pamatyti prekes gyvai, jas pasimatuoti, paliesti, įvertinti privalumus ir kokybę. Džiaugiamės galėdami užtikrinti saugią apsipirkimo patirtį visiems to norintiems, savo ruožtu primename, kad turime saugoti save ir kitus“, – tvirtina komunikacijos departamento vadovas, primindamas, kad jeigu tik yra galimybė „Akropoliuose“ geriau lankytis darbo dienomis iki 16 val., kai prekybos centruose yra mažiau pirkėjų.

Pagal Vyriausybės nurodymus, visos parduotuvės prekybos centruose „Akropoliai“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose dirba darbo dienomis, o savaitgaliais dirba tik maisto, veterinarijos, optikos, ortopedijos parduotuvės, vaistinės bei atskirus lauko įėjimus turinčios parduotuvės.

Aktualią informaciją apie veikiančias parduotuves bei paslaugų teikimo vietas ir jų darbo laikus galima rasti čia: www.akropolis.lt 

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje „Akropole“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą