Verslas

Pirmieji regione oficialūs Amazon partneriai – AMZ Crew

Lietuvoje įkurta Amazon paskyrų valdymo agentūra AMZ Crew, užsienyje vystanti veiklą su Dotcon prekiniu ženku, pasirašė susitarimą su Amazon dėl oficialaus įtraukimo į Amazon Service Provider Network.

Tai yra paties Amazon atrinktų paslaugų tiekėjų tinklas, visame pasaulyje jungiantis tik virš šimto paskyrų valdymo agentūrų. Baltijos šalių ir Skandinavijos regione, AMZ Crew yra vienintelė agentūra įtraukta į Amazon SPN tinklą.

„Procesas užtruko apie pusmetį. Jo metu, Amazon auditavo AMZ Crew valdomas paskyras, egzaminavo darbuotojus, rinko mūsų klientų atsiliepimus. Tai yra didžiulis įvertinimas mūsų agentūrai.“ – teigė Vytautas Sakalas, AMZ Crew vadovas ir bendraįkūrėjas.

SPN nariai per Amazon sistemą gauną paslaugų užsakymus iš Amazon prekybininkų visose platfomos rinkose. Oficialaus Amazon paslaugų tiekėjo statusas taip pat suteikia prieigą prie naujausių metodikų, įrankių bei mokymų programų. Tuo pačiu, narystė uždeda ir nemažą atsakomybę, nes agentūrų klientų rodikliai yra nuolat stebimi paties Amazon ir SPN tinklo nariai privalo nuosekliai užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

Vytautas Vorobjovas, AMZ Crew partneris ir bendraįkūrėjas, pažymi, kad tai yra didžiulis pasiekimas ne tik agentūrai, bet ir visai Lietuvos Amazon pardavėjų bendruomenei. „Prekyba Amazon gal ir nėra tokia viešųjų ryšių požiūriu patraukli tema kaip fintech ar biotechnologijos, bet tai yra labai svarbi pasaulinės E-komercijos ekosistemos dalis ir Lietuva šioje rinkoje vaidina neproporcingai didelį vaidmenį“.

Lietuvos įmonės, tiek prekybininkai, tiek gamintojai, aktyviai veikia Amazon platformoje jau ne pirmus metus. AMZ Crew specialistų vertinimu, Lietuvoje veikia netoli 3000 aktyvių Amazon pardavėjų paskyrų, kurių bendra metinė apyvarta šioje platformoje gali sudaryti apie 200 mln. EUR.

Vis tik, kaip pabrėžia agentūros ekspertai, liūto dalį šių pardavimų susižeria vos kelios dešimtys žaidėjų.

Artimiausiuose AMZ Crew planuose yra plėsti komandą, toliau plėsti savo veiklą į užsienio rinkas, bei investuoti į savo programinės įrangos Dotcon, skirtos pardavėjams su itin dideliais asortimentais, vystymą.

AMZ Crew – Amazon paskyrų valdymo agentūra, įkurta partnerių Vytauto Sakalo ir Vytauto Vorobjovo kartu su ACME grupės investuotojais 2018 metais. Agentūra veikia iš biurų Kaune bei Jungtinėje Karalystėje. Projektuojama agentūros valdomo paskyrų portfelio apyvarta 2021 sieks 40 mln EUR.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Vorobjovas, UAB Ekomercija

Parašykite komentarą