IT naujienos

Pirmieji Europoje: „Samsung S7“ – jau „Tele2“ klientų rankose

Vilnius, 2016 m. vasario 25 d. Naujieji telefonai „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 Edge“ – jau mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ klientų rankose. Bendrovės klientai juos gavo pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir vieni pirmųjų Europoje.

„Samsung“ telefonų flagmanai yra viena iš didžiausių telefonų rinkos naujienų. Naujausi modeliai „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 Edge“ buvo pristatyti tik šį sekmadienį, o prekyba telefonais pagrindinėse pasaulio rinkose ir Lietuvoje prasidės kovo 11 dieną.

Net iš anksto telefonus užsisakę vartotojai gaus juos ne anksčiau nei kitą savaitę – išskyrus, žinoma, „Tele2“ klientus.

„Šiandien dar kartą parodėme, kaip vertiname savo klientus. Norime, kad jie jaustųsi ypatingi ir gautų ne tik patraukliausias kainas ir aukštos kokybės ryšį, bet ir naujausius, labiausiai laukiamus įrenginius. Neturime žinių, kad vartotojai kur nors Europoje jau būtų gavę naujuosius telefonus, tad „Tele2“ klientai Lietuvoje bus pirmieji“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ vadovas asmeniškai pristatė telefonus pirmiesiems juos užsisakiusiems klientams.

Pasak vilniečio Jevgenijaus Danilčenko, kuris pirmasis Lietuvoje ir Europoje gavo „Edge S7“, šis telefonas šiemet bus vienas iš įdomiausių modelių rinkoje, todėl jį ir pasirinko. „Labai netikėta, bet malonu gauti naujausią telefoną taip anksti. Būtinai išbandysiu ir kartu gautus virtualios realybės akinius – šita technologija pasaulyje dabar yra viena svarbiausių tendencijų“, – sakė „Tele2“ klientas.

„Nusipirkau „Edge S7“, labai laukiau šito modelio. Esu „Samsung“ telefonų fanas, praktiškai nei vieno modelio nepraleidžiu. Lietuvoje paprastai nepavyksta taip greitai gauti naujausių modelių, galvojau, kad jie mus pasieks tik balandį“, – sakė „Tele2“ klientas Jonas Matiukas iš Vilniaus.

Iš viso kurjeriai išvyko pas šimtus vartotojų visoje Lietuvoje – „Samsung“ flagmanai yra viena labiausiai laukiamų metų naujienų.

Rinkos apžvalgininkai „Galaxy S7“ ir „Edge S7“ vadina, ko gero, geriausiais „Samsung“ sukurtais telefonais. Abu nauji telefonų modeliai yra atsparūs vandeniui. „Samsung Galaxy S7“ turi 5,1 colio įstrižainės Quad HD Super AMOLED ekraną, o „S7 Edge“ ekranas siekia 5,5 colio. Įdomi telefonų naujovė yra „visada įjungto“ ekrano funkcija. Ji leis telefonu naudotis patogiau, nereikės kiekvieną kartą ekrano aktyvuoti iš naujo, o baterijos energijos tam reikės nedaug.

„Tele2“ prekybos salonuose ir interneto parduotuvėje „Samsung Galaxy S7“ be paslaugų sutarties kainuos 718 Eur, „Samsung Galaxy S7 Edge“ kaina be sutarties – 818 Eur.

Operatoriaus klientai „Tele2“ svetainėje dar gali registruotis išankstiniam telefonų užsakymui ir gauti juos prieš oficialios prekybos startą. Pirmieji naujus telefonus įsigiję pirkėjai kartu gaus ir virtualios realybės akinius „Gear VR“ už 1 ct. Šių dovanų kiekis yra ribotas.

Naujieji telefonai leis išnaudoti 4G tinklo privalumus. „Tele2“ ypač spartų mobilųjį internetą teikia teritorijoje, kurioje gyvena 95 proc. Lietuvos gyventojų, ir plečia savo tinklą toliau.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą