IT naujienos

Pirmą kartą Lietuvoje – ateities vonios kambario ekspozicija

Parodoje „RESTA“ – ateities vonios kambario ekspozicija

Kaip atrodys vonios kambarys ateityje? Gausus išmaniųjų technologijų ir futuristinio dizaino? O gal retro stiliaus namų Spa centras? Šveicarijos įmonė “Geberit” kartu su savo partneriais Lietuvoje “AquaHome” ir “Resta 2014” organizatoriais parodų rūmais “Litexpo” kviečia apsilankyti didžiausioje statybų parodoje “Resta” balandžio 24 – 27 dienomis ir pamatyti, kaip atrodo ateities vonia.

Mažas Spa centras su itališkomis plytelėmis, laisvai pastatoma vonia vienoje patalpoje su šviečiančiais vandens nuleidimo mygtukais ir WC puodas su bidė funkcija. Tai tik keletas iš pasaulinių tendencijų, koks yra mūsų ateities vonios kambarys. „Geberit“ parodoje pristato unikalią ekspoziciją, kurioje net 6 inovatyviausios ateities vonios kambario idėjos – nuo bekontakčių vandens nuleidimo mygtukų iki WC puodų su integruotu vandens dušeliu vietoje popieriaus naudojimo.

Vienintelė privati erdvė jūsų namuose

Vaikai, darbas, susitikimai su draugais, namų ruoša. Vis dažniau žmogui nebelieka laiko sau. Kiekvienas kamarys namuose užimtas ir vienintelė vieta, kur galima užrakinti duris bei skirti laiko sau, yra vonios kambarys.

Būtent dėl to šiuolaikinis vonios kambarys tampa ramybės oaze – vieta, kur galima ramiai paskaityti knygą, atsipalaiduoti ar, galbūt, pasilepinti. Vonios kambario dekoras vis labiau primena mažą namų Spa, kuriame randame viską – nuo aukštos klasės plytelių ar netgi tapetų iki pačios moderniausios vonios įrangos, kurią galima valdyti išmaniuoju telefonu ar balsu.

Ateities vonios kambario tendencijų konkursas

Pasaulinis santechnikos technologijų lyderis „Geberit“ kartu su „AquaHome“ vonios įrangos salonais nuo balandžio 7 iki gegužės 4 dienos kviečia visus dalyvauti ateities vonios kambario konkurse ir išrinkti Lietuvos favoritą – inovatyviausią vonios kambario idėją. Balsavimui buvo atrinkti 6 unikalūs Geberit vonios įrangos gaminiai:

Geberit Sigma80 vandens nuleidimo mygtukas. Tobula harmonija – aukštos kokybės stiklas, sensorinis vandens nuleidimo mygtukas, kurio nereikia liesti. Užtenka pravesti ranka ir vanduo tualete automatiškai nuleidžiamas. Vandens mygtuko apšvietimo spalvos lengvai keičiamos, pasirinkti galima iš 5 skirtingų variantų.

Vandens nuleidimo mygtukas Sigma70 – unikalios technologijos ateities gaminys. Mygtuką tereikia lengvai paliesti kaip išmanųjį telefoną ir vanduo nuleistas. Tačiau gaminys nenaudoja elektros energijos, veikia patentuotu hidrauliniu principu.

DuoFresh WC oro filtravimo sistema. Blogi kvapai surenkami nespėję pasklisti po vonios kambarį tiesiai ten, kur jie ir atsiranda – WC puode. Unikalus DuoFresh WC potinkinis rėmas turi integruotą blogų kvapų filtravimo modulį ir papildomą priedą sanitariniams kubeliams įdėti.

MonolithPlus WC modulis su stiklo apdaila. Tai gaminys, vertinantiems išskirtinį dizainą ir komfortą. Integruotas blogų kvapų surinkimas ir filtravimas, apšvietimas naktį ir sensorinis vandens nuleidimo mygtukas. Ir, savaime suprantama, apšvietimo spalvos lengvai keičiamos – net 7 skirtingi variantai.

AquaClean Sela. WC puodas su apiplovimo funkcija. Tai – tikrų tikriausia ateitis. Pasinaudojus tualetu, WC puode integruotas purkštukas maloniai šilto vandens srove nuplauna jūsų kūną – tikras gaivumo ir švaros pojūtis. Atrodo kaip įprastas unitazas, tačiau slepia unikalias integruotas funkcijas.

Sieninis dušo latakas. Niekas nemėgsta prausiantis po dušu nemaloniai užlipti ant metalinio vandens surinkimo trapo dangtelio. Šis Geberit gaminys – puiki alternatyva, geras dizaino sprendimas norint vandens surinkimą dušo zonoje įrengti moderniai ir gražiai.

Už patikusį gaminį galima balsuoti internetinėje svetainėje www.aquahome.lt/geberit2014, „AquaHome“ vonios įrangos salonuose Kaune bei Vilniuje ir Geberit ateities vonios kambario ekspozicijoje per parodą „RESTA“ balandžio 24 – 27 dienomis LITEXPO parodų rūmuose.

One Comment

Parašykite komentarą