Laisvalaikis

Pirkėjų pamėgta tradicija jau grįžo į „Iki“ parduotuves: „Iki“ konditerių linkėjimai „Eurovizijai“ – ant šventinio torto

Skaniau gali būti tik pirma vieta – taip sako „Iki“ konditeriai, iškepę šiųmetei „Eurovizijai“ skirtą tortą. Kasmet prekybos tinklas „Iki“ kartu su visa Lietuva neria į svarbiausio Europoje muzikinio konkurso siautulį ir „Eurovizijos“ vakarėlį kviečia pasaldinti specialiu riboto leidimo desertu už gerą kainą. Pirmadienį „Iki“ parduotuvėse pirkėjų žvilgsnius jau traukia naujasis šventinis kūrinys – su meile pagamintas išraiškingo skonio šokoladinis tortas su nuoširdžiu palinkėjimu – „Būk nr. 1!“.

„Dar prieš kelerius metus „Iki“ darbuotojams visai spontaniškai kilo idėja prisijungti prie geltonosios „Eurovizijos“ bangos su specialiu ryškiu mūsų konditerių tortu. Toks netikėtas žingsnis labai patiko pirkėjams, tad tai tapo tradicija – kiekvienais metais mūsų darbuotojai vis naujai „įkūnija“ eurovizinę dvasią. Galime pasidžiaugti, kad kasmet šie specialūs proginiai tortai sulaukia didelio populiarumo ir tampa saldžiu papročiu bežiūrint renginį. Tikime, kad su meile pagaminti švieži gardėsiai mums padeda būti dar arčiau savo pirkėjų ir kiekvienuose namuose kurti džiugią bei šventinę nuotaiką“, – sako Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šiemet „Iki“ ragauti, dalintis ir jungtis prie gardžiausio metų vakarėlio kviečia su tortu simboliniu pavadinimu – „Šansas“. Specialiai „Eurovizijai“ dekoruotas kepinys vilioja išskirtine išvaizda – sodrios juodojo šokolado spalvos tortą puošia šviežios uogos ir sėkmės linkintis užrašas „Būk nr. 1!“.

Šis tortas – šventė ne tik akims, bet ir skonio receptoriams. Riboto leidimo „Iki“ torte dominuoja išraiškingas sodraus, prabangaus šokoladinio kremo, pagaminto iš juodojo šokolado ir šviežios grietinėlės, skonis.

„Kaip ir muzikoje, taip ir konditerijoje svarbiausia – kokybė bei tobulas balansas. Traškumo šiam skanėstui suteikia „Iki“ meistrų iš kokybiškų ingredientų – sviesto, migdolų riešutų bei medaus – pagamintas traškutis. Kartu su šokolado kremu šis traškutis sudaro harmoningą derinį ir puikiai subalansuoja torto skonį“, – pasakoja „Iki“ konditeris Thierry Lauvray.

Kaip teigia „Iki“ komunikacijos vadovė, specialus šventinis tortas džiugina ir kaina – lojaliems „Iki“ pirkėjams šią savaitę jis kainuos 10,99 Eur už kilogramą.

Proginį tortą pirkėjai jau gali įsigyti didžiosiose 3 širdelių „Iki“ parduotuvėse. Jį lentynose galima rasti visą savaitę, tad jis paskanins ir pusfinalių vakarus, ir patį konkurso finalą.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Daugiau informacijos:
Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė
Mob. tel. +370 653 59493
El. p. gintare.kitove@iki.lt

Parašykite komentarą