Sportas

Piniginės premijos už aukščiausius laimėjimus sporte skiriamos tik atitikus visus Sporto įstatyme nustatytus reikalavimus

Kaip ir kiekvienais metais, Kūno kultūros ir sporto dienos proga Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkomis ir simbolinėmis dovanomis pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateiktą aukščiausius pasiekimus iškovojusių sportininkų sąrašą pagerbti sportininkai ir jų treneriai, 2019 m. spalio 1  – 2020 m. rugsėjo 1 d. iškovoję aukščiausius laimėjimus pasaulio, Europos čempionatuose ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse.

Ministro Pirmininko padėka ir simbolinė dovana per Lietuvos kikbokso federaciją perduota ir pasaulio kikbokso čempionate K1 rungtyje svorio kategorijoje iki 91 kg pirmąją vietą iškovojusiam Sergejui Maslobojevui ir jo treneriui Andriui Šipailai.

Pagal Sporto įstatymą valstybės premija už aukščiausius laimėjimus skiriama tik tuo atveju, jeigu šiame įstatyme nurodytų sporto varžybų sporto rungtyje, kurioje buvo pasiektas laimėjimas, varžėsi ne mažiau kaip 16 valstybių atstovai ir laimėjimas buvo pasiektas nurungiant ne mažiau kaip 1/3 varžovų. Kadangi pasaulio kikbokso čempionato, vykusio 2019 m. spalio 19–27 d. Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), 91 kg svorio kategorijos varžybose, kuriose S. Maslobojevas iškovojo pirmąją vietą, varžėsi 11 sportininkų iš 11 valstybių, valstybės premija vadovaujantis nurodytu įstatymu negali būti skiriama.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Parašykite komentarą