Laisvalaikis

Persirengiančiame Vilniaus „Akropolyje“ kuriasi didžiausios Lietuvoje tarptautinių prekių ženklų parduotuvės

Vilniaus „Akropolyje“, kur įgyvendinamas 14 mln. eurų prekybos ir pramogų centro atnaujinimo projektas, kuriasi didžiausios Lietuvoje tarptautinių prekių ženklų parduotuvės. Šiandien čia atidaryta daugiau nei  600 kv.m. ploto „Deichmann“ parduotuvė, rugpjūtį duris atvers daugiau nei 3000 kv.m. ploto „Zara“, o lapkritį – beveik 1900 kv.m. ploto „Reserved“ parduotuvės.

Balandžio mėnesį Vilniaus „Akropolyje“ duris jau atvėrė didžiausia Lietuvoje „Lindex“ ir vienintelė XXXX formato „Maxima“ parduotuvės.

„Įgyvendindami projektą „Akropolis persirengia“ siekiame, kad Vilniaus „Akropolyje“ pirkėjai rastų lyderiaujančius ir populiariausius prekių ženklus ir didžiausią prekių bei paslaugų įvairovę siūlančias parduotuves. Tai, kad tarptautiniai prekių ženklai didžiausioms šalyje ir naujausių koncepcijų parduotuvėms renkasi Vilniaus „Akropolį“ yra ir mūsų veiklos įvertinimas“, – sako bendrovės „Akropolis group“, valdančios Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir Rygos „Akropolius“, valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas.

Naujoje vietoje, priešais „Sportland“, įsikūrusios „Deichmann“ parduotuvės erdvės yra ne tik didesnės, bet ir šviesesnės – atnaujintas interjeras, avalynės ir rankinių ekspozicija. Erdvesnė parduotuvė suteikė galimybę praplėsti ir asortimentą, todėl nuo rudens sezono Vilniaus „Akropolio“ „Deichmann“ parduotuvėje pirkėjai ras didžiausią Lietuvoje šio Vokietijos avalynės tinklo prekių pasirinkimą.

Birželį Vilniaus „Akropolyje“ taip pat jau atsidarė atsinaujinusios „Bershka“, „Adidas“, „Skechers“ parduotuvės.

Atsinaujinantis „Akropolis“ lankytojus trauks ne tik parduotuvėmis, bet ir naujais restoranais, laisvalaikio pramogomis.

Po kelių savaičių Vilniaus „Akropolyje“ atsidarys pirmasis „Dinner map“ restoranas, kurio koncepciją vysto populiariuosius „Grill London“ ir „Paslėpti receptai“ valdanti komanda.

„Tai vieta, kuri atspindės Amerikos virtuvę, įkvėptą vietinių regionų ir viso pasaulio šalių skonių. Tai viena, kuri atvers neeilinę galimybę savo gomuriu pajusti beveik visus pasaulio skonius prie vieno stalo, nes Amerika – tarsi pasaulio maisto kultūrų žemėlapis“, – sakė „Grill London“ vadovas Andrius Lavrinavičius

Rugpjūtį naujos patirtys Vilniaus „Akropolyje“ lauks mažųjų lankytojų – čia duris atvers iš knygų, spektaklių ir televizijos laidų žinomos „Kakės Makės pasaulis“.

Beveik 800 kv.m. pramogų erdvėje vaikai galės ne tik žaisti, aktyviai pramogauti, švęsti gimtadienius ir kitas įvairias šventes, bet ir susitikti su mylimais herojais – pačia Kake Make, Netvarkos Nykštuku, Monstrais, Dantukų fėja, Piratais ir kitais. Atskirose salėse bus organizuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai.

„Kakės Makės pasaulyje“ pagal knygos iliustracijas bus įrengtas Kakės Makės kambarys ir Nykštuko laboratorija – čia mažieji galės žaisti jiems patinkančius rolių žaidimus. Vyresniems vaikams įspūdį paliks kiti aktyvūs užsiėmimai – čiuožyklos, laipiojimas tinklais ir per įvairias kliūtis, kamuoliukų baseinai, čiuožimo lynu (angl. zip-line) trasa ir daugybė kitų pramogų. Patiems mažiausiems lankytojams – specialios erdvės su jiems dedikuotu žaidimų inventoriumi. Abiejuose „Kakės Makės pasauliuose“ bus įrengtos scenos, kuriose vaikai galės stebėti spektaklius ar savo mėgstamų personažų pasirodymus, dalyvauti knygų pristatymuose, kituose organizuojamuose renginiuose, patys šokti, dainuoti bei vaidinti.

Rudenį Vilniaus „Akropolyje“ bus atidarytas pirmasis Lietuvoje „O‘Learys“ pramogų centras. Daugiau nei 2000 kv.m. plote įsikurs amerikietiško maisto restoranas, sporto baras, pramogų centras, kuriame bus galima tiesiogiai stebėti populiariausių sporto šakų varžybas, žaisti boulingą, leisti laiką virtualių žaidimų ir daugybės kitų populiariausių laisvalaikio pramogų erdvėse ar tiesiog skaniai pavalgyti. Į „O‘Learys“ pramogų centrą jį vystantį Estijos įmonių grupė „Apollo group“ investuos daugiau nei 2,5 mln. eurų.

„Akropolis persirengia“ yra didžiausias prekybos ir pramogų centro atnaujinimo projektas, kurio metu atnaujinama beveik daugiau nei pusė pastato ploto – net 58 tūkst. kv. m. Nepaisant reikšmingų pokyčių, darbai vykdomi nė dienai neužveriant Vilniaus „Akropolio“ durų.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Parašykite komentarą