Verslas

„PayRay“ plėtra: jau priimami indėliai Lietuvoje bei Vokietijoje

„PayRay“ bankas jau priima Lietuvos bei Vokietijos klientų – fizinių asmenų – indėlius. Fintech principus savo veikloje taikantis bankas šią paslaugą teikia internetu – per pasaulyje pripažintas indėlių platformas.

Lietuvos klientų indėliai priimami per Raisin.com – pirmąją europinę indėlių platformą, vystančią partnerystę su daugiau kaip 90 bankų. Vokietijos klientų indėliai priimami per išskirtinai šiai rinkai skirtą analogišką platformą Weltsparen.de. Per abi šias platformas indėliai bus priimami eurais, laikotarpiui nuo šešių mėnesių iki trejų metų.

„Tapę banku nuosekliai pildome klientams teikiamų paslaugų krepšelį ir plečiame veiklos geografiją. Mūsų sprendimas priimti indėlius leis gyventojams įdarbinti sutaupytas lėšas, o verslo klientams suteiks daugiau galimybių atrasti reikalingus ir konkurencingus veiklos finansavimo sprendimus. Tikimės, kad taip padėsime tiek vieniems, tiek ir kitiems spręsti aktualius finansinius klausimus, o tai duos pozityvų impulsą kompanijos augimui“, – sako Renato La Fianza, „PayRay“ banko generalinis direktorius.

Bankinę veiklą šių metų spalį pradėjusi „PayRay“ toliau koncentruosis į verslo įmonėms skirtus apyvartinio kapitalo sprendimus. Kompanijos paslaugų krepšelyje verslo įmonėms yra faktoringas ir paskolos. Taip pat paskolos, teikiamos bendradarbiaujant su bendrove „Investicijų ir verslo garantijos, o sprendimai ūkininkams – su Žemės ūkio paskolų garantiniu fondu. Be to, bankas teikia paskolas verslui kartu su Europos investicijų fondu pagal programą „EaSI.

„PayRay“ planuoja tolimesnę geografinę verslo finansavimo paslaugų plėtrą. Spalio pabaigoje kompanija pradėjo teikti faktoringo paslaugas ir verslo paskolas klientams Latvijoje.

Europos centrinis bankas Lietuvos banko teikimu praėjusių metų gruodį išdavė „PayRay“ licenciją, leidžiančią teikti bankininkystės paslaugas visa apimtimi.

„PayRay, tuomet kaip faktoringo kompanija „Vilnius factoring company, veiklą Lietuvoje pradėjo 2018 m. birželį. Šiuo metu kompanijoje dirba beveik 40 patyrusių finansų sektoriaus profesionalų.

„PayRay“ įstatinis kapitalas siekia 36,4 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

Parašykite komentarą