Buitis, Namai

Pavasaris ir akcijos gena į parduotuves: „Iki“ paskelbus nuolaidas net iki 55 proc., šių prekių paklausa pašoko akimirksniu

Švara spindintys namai – dažno pavasarinė misija, kurią „Iki“ padeda įgyvendinti pigiau ir paprasčiau. Prekybos tinklui „Iki“ šią savaitę paskelbus jau tradicine tapusią Švaros fiestą, lojalūs pirkėjai suskubo pasinaudoti gerais pasiūlymais. Pasak Gintarės Kitovės, „Iki“ komunikacijos vadovės, jau pirmosiomis akcijos dienomis švaros prekių parduota ženkliai daugiau.

„Kiekvieną savaitę skelbiame solidžias nuolaidas būtent toms prekėms, kurių mūsų pirkėjams reikia. O ar akcija jiems yra išties naudinga, geriausiai parodo pačių pirkėjų elgesys – juk lietuviai moka apsipirkti sumaniai. Pirmosios Švaros fiestos dienos patvirtino, kad galvodami apie naudą savo lojaliems klientams pataikėme tiesiai į dešimtuką. Šios prekės su akcija tiesiog graibstomos – pirkėjai aktyviai naudojasi proga už gerą kainą pasirūpinti namų švara ir priemonių atsargomis namuose“, – pastebi „Iki“ atstovė.

Akcijos „Švaros fiesta“ pasiūlymai galioja pačioms įvairiausioms prekėms: nuo priemonių indaplovėms iki tualeto ir vonios valiklių, nuo skalbimo miltelių iki kempinių. Šią savaitę „Iki“ lojalumo programos dalyviams perpus pigiau kainuoja, pavyzdžiui, įvairių rūšių „Fairy“, „Ariel“, „Finish“, „Perwoll“, „Ajax“, „Cillit Bang“ ir kitų pirkėjų pamėgtų prekių ženklų produkcija.

Akcija padės lengvai palaikyti tvarką namuose: nuolaidos „Iki“ galioja „Vileda“ grindų šepečiams, įvairios šluostėms, kempinėms, langų valytuvams. Rekordiškai mažomis kainomis taip pat galima pasirūpinti ir drabužių švara, kadangi akcijos siūlomos skystiems skalbikliams, audinių minkštikliams, dėmių šalinimo priemonėms.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Milžiniško populiarumo sulaukusi kempinė – „Iki“ perpus pigiau

Net iki 50 proc. nuolaidas „Iki“ paskelbė ir bene žinomiausioms kempinėms pasaulyje – „Scrub Daddy“ priemonėms. „Scrub Daddy“ milžiniškos sėkmės sulaukė po to, kai pritraukė investuotojų dėmesį realybės šou laidoje „Shark Tank“.

Mėgstamiausia kempine JAV vadinama „Scrub Daddy“ išsiskiria tuo, kad, skirtingai nei įprasta kempinė, ji keičia tekstūrą priklausomai nuo naudojamo vandens temperatūros. Šiltame vandenyje ji tampa lankstesnė, o šaltame vandenyje išlieka standesnė, todėl ja galima ir plauti vos vos suteptus indus, ir nušveisti purvą nuo grindų.

„Iki“ žymiai pigiau įsigyti ir išbandyti šią savaitę kviečia ir kitas šio gamintojo priemones: ne tik kempines, bet ir įvairių paviršių valiklį, su kuriuo lengvai pašalinsite net ir įsisenėjusias dėmes, riebalus. Taip pat – šveitimo pastą, kuri yra galingas natūralus valiklis be dažiklių su „Scrub Mommy“ kempinėle.

Tuo tarpu „Scrub Daddy“ šveistukas bus nepamainomas norint tinkamai ir be papildomų chemikalų nuvalyti plokščias kepsnines, emaliuoto ketaus, porceliano ar akmens paviršius. Skirtingai nuo plieno vatos ar tradicinių šveitimo kempinėlių, šios yra atsparios kvapams ir rūdijimui.

Kas savaitę „Iki“ – tūkstančiai naudingų akcijų ir gerų pasiūlymų

Norint pasinaudoti Švaros fiestos nuolaidomis, tereikės išsirinkti jau pamėgtas ar naujas priemones iš gausaus asortimento ir kasoje pateikti savo „Iki“ lojalumo ar nuskenuoti lojalumo programėlę.

„Pirkėjai bemat pamėgo pernai įvestą jiems ypač naudingą tradiciją – temines savaites, kurių metu taikome agresyvias nuolaidas tam tikros rūšies prekėms. Bet tai toli gražu ne viskas – mūsų klientai žino, kad „Iki“ yra tas tinklas, kuris nuolat skelbia gerokai sutaupyti padedančias akcijas. Jų kiekvieną savaitę siūlome apie 5 tūkstančiams prekių, kad kiekvienas atrastų sau vertingiausius pasiūlymus. Tarp jų – ir maisto produktai, ir namų apyvokos, grožio reikmenys, augalai, prekės augintiniams“, – sako G. Kitovė.

Svarbu paminėti, kad nuolaidos galioja ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko.

Parašykite komentarą