Verslas

„Paupio“ rajone įsikurs tvarių pastatų modeliavimo specialistai

Plečiasi Vilniaus Senamiestyje atgimstančio „Paupio“ rajono verslo kvartale įsikursiančių nuomininkų ratas. Projekto vystytoja, viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ skaičiuoja išnuomavusi jau daugiau nei pusę biurų patalpų.

„Rajono daugiafunkciškumas sukuria reikalingas sąlygas jame savo vietą atrasti skirtingiems verslams: nuo kasdienes paslaugas teikiančių įmonių iki solidžių advokatų profesinių bendrovių ar žaliosios energetikos vystytojų“, – komentuoja „Darnu Group“ turto valdymo direktorius Linas Savickas.

Šią savaitę sutartį dėl įmonės biuro perkėlimo su vystytoja sudarė kompleksines paslaugas tvarių pastatų modeliavimo ir energinio naudingumo srityje teikianti bendrovė „EE plius“. Jos vadovas, Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos valdybos pirmininkas ir Lietuvos Žaliųjų Pastatų Tarybos valdybos narys Remigijus Simanavičius tikina, kad rinkosi iš daugybės projektų, tačiau galiausiai lemiamu kriterijumi tapo projekto tvarumas ir būsimo biuro vieta.

„Su „Paupiu“ esame susidūrę nuo pat projektavimo pradžios, tad galėjome įvertinti numatytas charakteristikas, energetinius dalykus, kurie mums buvo svarbūs renkantis. O labiausiai imponavo tai, kad čia yra senamiesčio zona, veidą keičiantis rajonas pačiame miesto centre – tai susiję ir su mūsų veiklos pobūdžiu. Esame tie, kurie dažniausiai dirba su naujais, inovatyviais projektais, mūsų veikla orientuota į darnumą, tvarumą, o šiame projekte ir matome tendencijas, būdingas šiuolaikiškai statybai“, – sako R. Simanavičius.

Įmonės vadovo teigimu, į naująjį biurą kitų metų vasario mėnesį turėtų persikraustyti 15 darbuotojų, tačiau numatyta erdvė plėtrai, todėl bus įrengta daugiau darbo vietų.

„Mums svarbu išlikti miesto širdyje, kadangi senamiestyje dirbame jau keletą metų ir prie to pripratome. Čia geras susisiekimas tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu, tiek ir alternatyviomis priemonėmis, be to, svarbu, kad greitai pasiekiamos visos svarbiausios paslaugos“, – akcentuoja R. Simanavičius.

Be administracinių patalpų „Paupio“ verslo rajone taip pat bus konferencijų centras, sporto klubas bei daugybė nedidelių, įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Čia įsikurs ir Paupio gurmanų namai, kuriuose tiek būsimiems rajono gyventojams ir čia dirbantiems, tiek ir visiems vilniečiams bei miesto svečiams savo produktus siūlys geriausi maisto gamintojai, veiks gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai.

Iš viso į „Paupio“ rajono vystymą UAB „Darnu Group“ investuoja 150 mln. Eur. Verslo kvartalo statybos bus baigtos kitų metų pradžioje. Keliais etapais plėtojamo septynių kvartalų rajono statybų pabaiga numatyta 2021-ais metais.

Parašykite komentarą