Verslas

„Paulig“ traukiasi iš Rusijos 

Maisto ir gėrimų kompanija „Paulig“ pasitraukia iš Rusijos. Verslo nutraukimas pradedamas nedelsiant, rengiamas detalus šio proceso planas. 

 „Paulig“ verslas Rusijoje sudaro apie 5 proc. visų kompanijos pajamų. Rusijoje, apie 170 km nuo Maskvos esančiame Tverės mieste, veikia „Paulig“ skrudykla. Joje pagaminta kava parduodama Rusijoje ir šalia esančiose rinkose. Lietuvoje ši produkcija nebuvo ir nėra parduodama. Visa Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse parduodama „Paulig“ kava yra skrudinama Suomijoje, netoli Helsinkio veikiančioje Vuosaari skrudykloje. 

Rusijoje „Paulig“ kompanijoje iš viso dirba apie 200 darbuotojų.

Apie „Paulig“:

Šeimos valdoma maisto ir gėrimų kompanija „Paulig“ šiuo metu didžiausią dėmesį skiria tvaraus – žmonėms ir planetai palankaus – maisto kultūrai. Skonis – pagrindinis „Paulig“ produkcijos – ar tai būtų kava, gėrimai, „Tex Mex“ virtuvės produktai, prieskoniai, užkandžiai, ar augaliniai kilmės produktai – išskirtinumas. „Paulig“ priklauso šie prekės ženklai: „Paulig“, „Santa Maria“, „Risenta“, „Gold&Green“, „Poco Loco“ ir „Liven“. 2020 m. „Paulig“ pardavimai siekė 920 mln. eurų. Įmonėje, 14 skirtingų šalių, dirba 2400 darbuotojų, kuriuos jungia aistra skoniui kupinam gyvenimui.  

Pranešimą paskelbė: Renata Keršienė, „AR Consulting“

Parašykite komentarą