Verslas

Paskutiniai pirkiniai prieš Rugsėjo 1-ąją. Ko dažniausiai skubama į parduotuvę?

Paskutinės rugpjūčio dienos primena apie nenumaldomai artėjančius naujus mokslo metus, o taip pat ragina pasitikrinti, ar tikrai visos reikalingos priemonės paruoštos. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atskleidžia, kad mokslo metų pradžioje į parduotuvę skubama pamirštų priemonių ir primena, kad šiemet moksleiviams einant į mokyklą gali reikėti ne tik sąsiuvinių bei rašiklių.

„Mokslo metų pradžia – itin graži rudens šventė, laukiama tiek vaikų, tiek jų tėvelių. Mūsų duomenys rodo, kad mokslo metams labiausiai ruošiamasi rugpjūtį, tačiau rugsėjo pradžioje skubama į parduotuves įsigyti pamirštų kanceliarijos priemonių. Jau keletą metų iš eilės stebime tendenciją, kad rugsėjo pradžioje iš mokyklai skirtų prekių daugiausiai įsigyjama sąsiuvinių, tušinukų bei dokumentų laikymui bei archyvavimui skirtų prekių – įmaučių, segtuvų, dokumentų dėklų ir kt.“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Rugpjūtis – pasiruošimo mokyklai mėnuo

Šį rugpjūtį, lyginant su 2020 m. rugpjūčiu, mokyklai skirtų prekių įsigyta šiek tiek mažiau. „Pirkėjai šiemet mažiau dėmesio skiria kanceliarinėms popieriaus prekėms – sąsiuviniams, užrašų knygelėms, lapeliams užrašams, lyginat su praėjusiais metais. Tačiau pastebime, kad šiemet tėvai dar labiau investuoja į vaikų žinias ir didelį dėmesį skiria mokomajai literatūrai – šiemet įvairių testų, mokomųjų knygų paklausa, lyginant su pernai, išaugo kiek daugiau nei dvigubai. Populiariausia mokomoji literatūra – matematikos testai, skirti 2 klasei“, – sako E. Dapkienė.

Rugsėjį skubama sąsiuvinių

Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė, prieš mokyklą dažniausiai įsigyjama per mažai sąsiuvinių. „Rugsėjo pradžioje, tiek 2019 m., tiek 2020 m. dažniausiai, iš mokyklai skirtų prekių, buvo įsigyjama sąsiuvinių. Dažniausiai perkami yra ploni, 12 lapų turintys sąsiuviniai, kurie naudojami pradinėse klasėse ir testams bei kontroliniams aukštesnėse klasėse. Taip pat rugsėjį ieškoma ir dokumentų laikymui bei archyvavimui skirtų prekių, populiariausios – pavieniams dokumentams skirti laikyti segtuvai“, – atskleidžia E. Dapkienė.

Kuprinėje – ir dezinfekcinis skystis

Šiemet, be mokymuisi skirtų priemonių ir reikmenų, kuprinėje turėtų atsirasti ir dezinfekcinis skystis, gelis ar rankoms nusivalyti skirtos drėgnos servetėlės. Šiuo metu rankų higiena yra itin svarbi, tad priemonės tinkamai rankų higienai palaikyti – itin reikalingos. Dažno moksleivio kuprinė būna pilna ir ne itin lengva, tad mokyklai ir kasdieniam nešiojimuisi geriausia rinktis nedidelės talpos dezinfekcinį skystį ar gelį arba drėgnas rankoms valyti skirtas servetėles. 

„Mūsų asortimente pirkėjai ras jiems tinkančios talpos dezinfekcinį skystį ar gelį ir jį išsirinkti galės iš 14 skirtingų – nuo vos 50 ml talpos iki 4 litrų, kuris gali būti pilstomas. Tarp mūsų pirkėjų populiariausia rankų dezinfekcinį želė – tokios konsistencijos dezinfekcine priemone moksleiviui bus itin lengva naudotis“, – sako E. Dapkienė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą