Bankai ir Draudimas

Paskola internetu: veiksniai, į kuriuos būtina atsižvelgti prieš kreipiantis dėl paskolos

Kreditų rinka kiekvienais metais plečiasi – tai rodo, kad vartotojai į finansinius įsipareigojimus yra linkę žvelgti liberaliau nei anuomet. Didėjant paskolų paklausai, lygiagrečiai auga ir pasiūla. Šiandieninėje rinkoje paskolas teikia tiek komerciniai bankai ir kredito unijos, tiek ir kredito bendrovės bei tarpusavio skolinimo platformos. Todėl norint kreiptis dėl paskolos, visų pirma reikėtų labai atidžiai įvertinti dabartinę paskolų rinką ir joje taikomus paskolų pasiūlymus. Paskolų palyginimo platforma https://www.topkreditas.eu pasidalina keliais naudingais patarimais.

Svarbūs veiksniai renkantis paskolą internetu

  • Metinė palūkanų norma. Renkantis paskolą, būtina atsižvelgti į jai taikomas palūkanas. Kuo palūkanos didesnės, tuo labiau pabrangs jums suteikta paskola. Trumpalaikėms paskoloms (arba greitiesiems kreditams) įprastai yra taikomos gerokai didesnės palūkanos nei vartojamosioms paskoloms (arba ilgalaikėms paskoloms). Be to, trumpalaikės paskolos yra mažesnės vertės nei ilgalaikės.
  • Paskolos grąžinimo terminas. Kiekvienai paskolai yra taikomas skirtingas grąžinimo terminas. Paskolos grąžinimo terminas, atsižvelgiant į jos rūšį, gali būti nuo keliolikos dienų, iki keliasdešimties metų. Įprastai trumpalaikių paskolų grąžinimo terminai yra nuo 1 iki 3 arba 6 mėn. Tuo tarpu ilgalaikės paskolos dažniausiai yra suteikiamos 2-5 m. terminui. Žinoma, jei paskolos suma yra gerokai didesnė (pvz., kreipiamasi dėl būsto paskolos), grąžinimo terminas gali siekti 20 ir daugiau metų.
  • Sutarties administraciniai mokesčiai. Skirtingi kreditoriai taiko skirtingus paskolų sutarčių administracinius mokesčius, todėl prieš nuspręsdami, kurią paskolą internetu pasirinksite, pasidomėkite taikomų administracinių mokesčių dydžiais.
  • Papildomos sutarties sąlygos. Būtinai labai atidžiai įsiskaitykite į paskolos sutartį. Kai kurie kreditoriai apmokestina savo klientus papildomais mokesčiais už tokius sprendimus kaip išankstinis paskolos grąžinimas. Todėl jei jūs planuojate jums suteiktą paskolą grąžinti anksčiau sutartyje nurodyto laiko, įsitikinkite, kad jums dėl to neteks patirti dar didesnių išlaidų.
  • Sankcijų dydis. Svarbu atsižvelgti ir į sutartyje numatytas sankcijas, jei paskola nebūtų grąžinta laiku. Nors kiekvienas vartotojas, kuris kreipiasi į kreditorius, yra labai atidžiai įvertinamas, atsižvelgiant į jo mokumą, niekuomet negalite žinoti, kas jūsų laukia ateityje. Todėl šie veiksniai taip pat neturėtų būti pamiršti.

Jei atsižvelgsite į minėtus veiksnius, jums turėtų būti lengviau pasirinkti palankiomis sąlygomis pasižyminčią paskolą internetu.

One Comment

  • Patricija

    Manau paprasciausia yra kai paskolu tarpininkai viska issiaiskina ir pateikia santrauka kur ir kokiomis salygomis suteikiamas norimas kreditas

Parašykite komentarą