Transportas

Paskelbta PPP projekto rinkos konsultacija Tauragės miesto gatvėms išasfaltuoti

Tauragės rajono savivaldybės administracija – investicinio projekto „Tauragės savivaldybės gatvių infrastruktūros modernizavimas privačios partnerystės būdu“ vykdytojas. Su privataus investuotojo prisidėjimu planuojama išasfaltuoti 20 Tauragės miesto gatvių.

Šiuo metu paskelbta rinkos konsultacija dėl investuotojo atrankos valdžios ir privataus subjektų partnerystės projekto gatvių (PPP) infrastruktūros modernizavimo Tauragės mieste. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu, prašoma nepriklausomų ekspertų, institucijų arba rinkos dalyvių suteikti konsultacijas dėl kvalifikacinių reikalavimų, kvalifikacinės atrankos atlikimo tvarkos ir kriterijų, pasiūlymo vertinimo kriterijų, techninės specifikacijos nuostatų. 

Įgyvendinant projektą valdžios ir privataus subjekto partnerystės būdu yra siekiama sąlygose nustatyta tvarka atrinkti investuotoją, kuris iki sutarties pasirašymo turės įsteigti subjektą projekto įgyvendinimui. Maksimali projekto vertė siekia 10,5 mln. Eur. 

Viešąjį konkursą laimėjęs privatus investuotojas atnaujins gatvių ar jų atkarpų infrastruktūrą: įrengs, atnaujins asfaltbetonio dangą, šaligatvius, pėsčiųjų, dviračių takus, apšvietimą, lietaus nuotekas. Taip pat numatyta, kad po to, kai bus atlikti gatvių atnaujinimo darbai, privatus partneris dar 15 metų vykdys ir šių gatvių priežiūrą (valymą, remontą, apšvietimo įrenginių priežiūrą). Tauragės rajono savivaldybės administracija už atliktus darbus privačiam partneriui atsiskaitys per 15 metų.

„Vos per kelis metus su privataus investuotojo prisidėjimu planuojame išasfaltuoti 20 Tauragės miesto gatvių, šis sprendimas iš esmės pakeis žvyruotų gatvių situaciją mūsų mieste“,– sakė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. 

Siekiant gerinti ir plėtoti miesto infrastruktūrą taip pat paskelbtas mažojo aplinkelio, kuriuo norima sumažinant transporto srautus miesto centre, konkursas. 2,8 km ilgio dviejų eismo juostų gatvė sujungs rytinę miesto pusę. Kartu su nauja miesto gatve planuojama ir daug kitų svarbių infrastruktūros pokyčių. Netoli gatvės bus įrengtas platus dviračių takas ir modernus gatvės apšvietimas, o virš Gedimino gatvės, lygiagrečiai geležinkelio, planuojama įrengti viaduką su nuovaža, taip užtikrinant saugesnį ir greitesnį judėjimą.

Daugiau informacijos apie aplinkkelio konkursą: CVPP (eviesiejipirkimai.lt)
Daugiau informacijos apie PPP projekto rinkos konsultaciją:  CVPP (eviesiejipirkimai.lt)

Pranešimą paskelbė: Kasparas Bertašius, Tauragės rajono savivaldybė

Parašykite komentarą