Studijos

Paroda „Studijos užsienyje 2014“ Klaipėdos ir Kauno moksleivius kvies susipažinti su studijomis užsienyje

Vasario 10-11 d. Klaipėdoje ir Kaune vyks nemokama tarptautinė aukštojo mokslo paroda „Studijos užsienyje 2014“. Jos lankytojai turės galimybę susitikti su atstovais iš 14 Europos aukštųjų mokyklų ir koledžų ir gauti vertingų praktinių patarimų iš užsienyje jau besimokančių lietuvių. Įdomiu ir naudingu laisvalaikiu besidomintį jaunimą parodos organizatoriai taip pat supažindins su savanorystės ir kalbų turizmo galimybėmis ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei Afrikoje.

„Kiekvienoje valstybėje aukštojo mokslo ir jo finansavimo sistemos skiriasi, todėl kasmet studijas užsienyje planuojantiems moksleiviams iškyla klausimų, į kuriuos ne visada galima rasti atsakymą internete. Atsižvelgdami į tai, siekiame suteikti jiems visą reikalingą informaciją ne tik apie užsienio aukštąsias mokyklas, bet ir padėti pasirinkti tinkamiausią studijų modelį, užpildyti stojimų dokumentus ir pasidalinti praktiniais patarimais“, – sakė parodos iniciatorės ir stojimą į užsienio aukštąsias mokyklas organizuojančios „Kastu International“ vadovas Artur Jefimov.

Apie siūlomas studijų kryptis ir galimybes parodoje pasakos Didžiosios Britanijos, Danijos, Nyderlandų ir Šveicarijos universitetų atstovai, o juose jau besimokantys studentai iš Lietuvos pasidalins aktualiais praktiniais patarimais. Tuo tarpu jaunesnių klasių moksleiviai ir jų tėvai turės galimybę susipažinti su prestižinėmis D. Britanijos mokyklomis ir sužinoti apie galimybes jose įgyti vidurinį išsilavinimą bei pasirengti studijoms universitete. Aktyvų jaunimą parodos organizatoriai supažindins su naujausiomis savanorystės programomis bei sparčiai populiarėjančiu kalbų turizmu.

„Kalbų mokėjimas yra svarbus ne tik planuojantiems tęsti mokslus užsienyje, bet ir norintiems turiningai praleisti laisvalaikį ar pakeliauti po pasaulį. Todėl parodos lankytojus supažindinsime su įvairiomis kalbų mokymo programomis ir galimybėmis tobulinti kalbos įgūdžius užsienyje, pavyzdžiui, vykstant į kalbų stovyklas“, – sakė kartu su „Kastu International“ parodą organizuojančios „AMES kalbų akademijos“ vadovė Eglė Kesylienė.

Dviejuose šalies miestuose vyksianti tarptautinė paroda bus naudinga ne tik abiturientams. Vyresnių klasių moksleiviams karjeros planavimo specialistai patars dėl studijų ir karjeros galimybių , dar tik svarstantiems padės atrasti labiausiai dominančias veiklos sritis. Norintys patikrinti anglų kalbos žinias, tai padaryti galės atlikę bandomąjį „PTE General“ testą, kurį išlaikius suteikiamas daugelio Jungtinės Karalystės aukštųjų mokyklų pripažįstamas pažymėjimas.

Vasario 10 d., pirmadienį, tarptautinė paroda „Studijos užsienyje 2014“ įvyks Klaipėdos viešbutyje „Amberton Klaipėda“, adresu Naujojo Sodo g. 1. Vasario 11 d., antradienį, paroda lankysis Kaune, K. Donelaičio g. 27 įsikūrusiame viešbutyje „Park Inn“. Abi dienas parodos lankytojai laukiami nuo 12 iki 18 val.

Daugiau informacijos apie parodą „Studijos užsienyje 2014“ ir joje dalyvaujančius užsienio universitetus rasite interneto svetainėje www.kastu.lt.

Parašykite komentarą