Laisvalaikis

Paroda atidaryta ! MoNa – Modernūs Namai`2008 Klaipėdoje

Baldų įvairovė, stilingos dekoro detalės, namų apyvokos reikmenys, šildymo, vėdinimo sprendimai, šiuolaikiški santechnikos įrenginiai, interjero dizainas ir dar daugiau Jus jau galite išvysti parodoje MoNa – Modernūs Namai`2008.

Savo produkciją bei paslaugas parodos dalyviai pristato daugiau nei tūkstančio aštuonių šimtų kvadratinių metrų ekspoziciniame plote. Renginyje dalyvauja per 120 įvairių įmonių. Dauguma jų – iš Vakarų Lietuvos.

Mūsų parodoje lankytojas ras visko ko reikia namams nuo baldų iki puodų.

Pastaruoju metu kylant energetinių resursų kainoms, lankytojų laukia įmonės pristatančios šildymo naujoves, bei būsto renovacijos sprendimus. Šia tema bus rengiami ir seminarai: „Šildymo sistemų renovacija, šilumos taupymo būdai ir galimybės”, „Šiluminė varža ar sandarumas – kas svarbiau? Arba koks turi būti šiltinimas, kad būtų tikrai šilta”, „Pamatai ir grindų šildymo sistema”.

Kviečiame pasigrožėti Lietuvos architektų ir dizainerių sukurtų interjerų foto paroda. Taip pat pavartyti ir įsigyti leidinių skirtų namams. Interjero dizaineris E. Bytautas pristatys seminarą „Interjero projektas. Kokia iš jo nauda ir kada laikas juo pasirūpinti?”.

Vienas iš ryškiausių parodos puošmenų, pirmą kartą parodoje dalyvauja, Meno kūrėjų sąjungos projektas „Menininkų turgelis”. Būrys uostamiesčio menininkų grupinės terapijos būdu gydys jūsų neordinarios estetikos ištroškusias sielas, lengvins kasdieninės rutinos apsunkintus norus bei nepakeliamą jūsų piniginių svorį! Gyvas bendravimas, derėjimosi džiaugsmas, improvizuoti kūrybiniai procesai, inovatyvūs ir netikėti meniniai sprendimai bei originalūs meno kūriniai – tai jūsų sielos atgaiva parodos stendų jūroje!

Parodos lankytojų jau laukia žaidimas „Ateik ir laimėk stilingą SOFĄ”. Žaidimo metu bus galima laimėti specialiai šiam renginiui pagamintą, simbolių tapusią, salotinę SOFĄ. Kviečiame aplankyti MONA sofą ir registruotis žaidime. Rugsėjo 27 d. (šeštadienį) 14 val. – oficialus nugalėtojo paskelbimas.

Parodos darbo laikas:

Rugsėjo 24-26 nuo 10 val. iki 19 val.

Rugsėjo 27 d. nuo 10 val. iki 17 val.

Bilietų kaina 6 lt.

Studentams ir pensininkams 50% pigiau.

Parodos vieta:

Klaipėdos miesto Ledo Arena,

Šilutės pl. 48.

Laukiame Jūsų parodoje!

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Sandra Saukalaitė
Projektų reklamos vadybininkė
UAB „Expo Vakarai”

Parašykite komentarą