Įvairenybės

Papuošalų gidas vyrams

Jei skaitai šį straipsnį, reiškia domiesi vyriškais papuošalais, tačiau vis dvejoji, bijai pasirinkti papuošalus, kurie tau nederės ir su tavo stiliumi atrodys juokingai? Nieko baisaus, pabandysime aptarti pagrindinius niuansus susijusius su vyriškais papuošalais, kad atrodytų ir gražu ir vyriška. Beje, priešingai susidariusiai nuomonei, vyriškis neturi turėti pečius siekiančių plaukų ir „menininko“ statuso, kad galėtų dėvėti papuošalus. Taigi, kaip įtraukti apyrankes, grandinėles, kaklo papuošalus, auskarus ir kitus papuošalus į savo gyvenimą ir stilių?

  1. Pradėk pamažu, nuo neryškių papuošalų, tokių kaip sąsagos, kaklaraiščio segtukai, sagės švarko atlape. Jei tavo stilius labiau kasdieninis, laisvas – geras startas odinės apyrankės. Kuomet prisijaukinsi vieną papuošalą, gali pradėti žvalgytis derančio antro papuošalo ar aksesuaro.
  2. Rinkis vieną metalą. Jei vertini brangiųjų metalų (pvz., aukso, sidabro) papuošalus, tuomet išsirink vieną jų. Nemaišyk skirtingų metalų papuošalų, skoningai suderinti auksinius ir sidabrinius papuošalus sudėtinga net merginoms. Tačiau derinti odinius aksesuarus su vienu iš metalų galima drąsiai.
  3. Vyriškos odinės apyrankės yra puiki pradžia, nesudėtingas ir neįpareigojantis papuošalas. Tinka tiek vilkintiems kostiumą, tiek tradicinius, paprastus džinsus ir marškinėlius. Jei dėvi laikrodį, pirmiau dedamas jis, tuomet arčiau riešo dedama apyrankė.
  4. Suskaičiuok iki dviejų. Ant vienos rankos neturėtų būti daugiau nei dviejų papuošalų. Todėl jei ant vieno riešo dedi laikrodį ir apyrankę, tuomet žiedas jau turėtų būti ant kitos rankos piršto.
  5. Papuošalus derink prie savo figūros tipo. Jei esi lieknas, vidutinio ūgio ar žemas ir bandysi puoštis itin masyviais papuošalais, jie tave „prispaus prie žemės“, atrodys neproporcingai. Sunku pasakyti išmatavimus kokie papuošalai tinka kokiams figūros tipui, tačiau reiktų vizualiai įvertinti proporciją.
  6. Nepadaugink žiedų. Jonny Depp filme apie Karibų jūros piratus išties sukūrė įspūdingą vaidmenį ir traukė žvilgsnį daugybe žiedų ant rankų ir apskritai dideliu kiekiu papuošalų. Tačiau jei tu nesi piratas ar Jonny Depp – geriau namuose to nekartok. Subtiliausiai ir geriausiai atrodo vienas žiedas. Jei tai vestuvinis – puiku, jei vestuvinis nedėvimas, galima rinktis kiek masyvesnį žiedą ant vidurinio piršto.
Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

One Comment

  • raimonda252

    Labai geras ir informatyvus straipsnis. Siuo metu mane domina vyriski papuosalai, nes arteja draugo gimtadienis ir mastau nupirkti kazka grazaus. Sis straipsnis padejo man apsispresti ka pasirinkti 🙂

Parašykite komentarą