Transportas

Palangos oro uoste – pirmasis karatė egzaminas ant kilimo ir tūpimo tako

Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste rodys per metus pasiektus rezultatus – jie laikys karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai taps jų žiūrovais.

Nors oro uostai žinomi kaip griežto saugumo objektai, tačiau Palangos oro uostas, siekdamas kurti kaimynų bendruomenę, jau ne pirmą kartą atveria savo teritoriją įvairioms šventėms. Pernai Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo takas tapo bėgimo trasa palaikantiems Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos iniciatyvas. Šiemet jis taps karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ egzamino vieta.

Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis pažymėjo, kad aviacijos saugumas neabejotinai yra labai svarbus ir renginio metu jis bus užtikrintas.

„Oro uostas – ne tik stotelė iškeliaujantiems į užsienį ar parskrendantiems į Palangą. Jis yra svarbi miesto ir regiono dalis. Išskirtiniais renginiais norime tapti atviresni visuomenei, parodyti, kad esame drąsūs ir originalūs bei galime daug daugiau negu tik priimti ir išleisti lėktuvus“, – sakė M. Gelžinis.

Mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius atviravo, kad šis egzaminas – unikalus ir nepaprastai įdomus jauniesiems mokyklos auklėtiniams, nes oro uosto aplinka jiems visada sukelia tik pozityvius jausmus. Be to, diržų egzaminą stebės ir nemažas būrys keleivių, besileidžiančių ar kylančių iš Palangos oro uosto.

Renginio programa:

Birželio 11 d. (šeštadienis)

11 val. Egzamino pradžia.

15 val. Visų egzamino dalyvių parodomoji kova ant Palangos oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Apie Palangos oro uostą

Palangos oro uostas priklauso tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje jungiančiam Lietuvos oro uostų tinklui. Per 2015 metus jie aptarnavo 4,2 milijono keleivių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 19 aviakompanijų skraido 65 kryptimis į 54 miestus 26 šalyse Europoje ir už jos ribų, o šalies pasiekiamumą dar labiau didina daugiau nei 7 užsakomųjų skrydžių bendrovės. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc.
Pranešimą paskelbė: Monika Jakučionytė, UAB MVP sprendimai

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą