Technologijos

Pakuotės gamybos etapai

Pakuotės gamyba yra vienas svarbiausių dalykų, kuriam reikia skirti didelį dėmesį norint parduoti savo produktą. Kuo toliau, tuo labiau įmonės skiria didelį dėmesį pakuotėms. Jos kuriamos ne tik produktams, bet ir paslaugoms.

Pakuotės kūrimas prasideda nuo jos projektavimo. Projektavimas tai kūryba, kuri priklauso nuo produkto. Norint sukurti tinkamą pakuotę reikia atsižvelgti į tris projektavimo aspektus – pakuojamo produkto dydį, formą ir saugumą. Produktas turi tilpti į pakuotę ir net išpakavus, turi būti lengvą jį įdėti atgal. Taip pat įpakavimas turi tvirtai laikyti produktą, jis turi būti tvirtas ir patvarus, kad pakuojamas produktas nebūtų pažeistas. Jeigu projektavimo metu buvo sukurta nestandartinė pakuotės forma, tada gaminama ir atskira kirtimo forma. Pabaigus projektavimo etapą yra pereinama prie pakuotės dizaino kūrimo.  Taip pat kaip kiti etapai šis irgi yra labai svarbus. Pakuotė turi atstovauti joje įpakuotą produktą. Jeigu tai išmanus siurblys, tai ir pakuotė turi atrodyti inovaciškai ir moderniai, jeigu tai vaikiška arbata tai ir įpakavimas turi būti žaismingas ir draugiškas. Tokiems darbams yra pasitelkiami specialūs pakuočių dizaineriai, nes pakuotės dizainas yra sudėtingas ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Trečias pakuotės gamybos etapas yra gamybos darbai. Projektavimo etapo metu, būna numatyti visi gamybos etapai. Pakuotės gali būti gaminamos ant popieriaus arba kartono, priklauso nuo norimo pakuotės tvirtumo. Atspausdinus pakuotę, pagaminus kirtimo formą, ją galima kirsti, bet norėdami pakuotę paversti atsparesne išoriniams veiksniams, ji yra laminuojama matiniu arba blizgiu laminatu. Laminatas pakuotė apsaugos ne tik nuo įbrėžimų, bet ir suteiks jai tvirtumo. Jeigu pakuotės maketavimo metu buvo nuspręsta pakuotę paversti prabangia ir išskirtinia, ant jos pagal maketą numatytuose vietose yra dedamas UV lakas ir aukso folija. Atlikus visus dizaino išpildymo darbus, pereiname prie pakuotės kirtimo ir pakuotės surinkimo.

Spaustuvė iPrint siūlo pakuočių gamybos paslaugas. iPrint pakuotes gamina mažais ir dideliais tiražais. Profesionalūs pakuočių dizaineriai suprojektuos ir sukurs išskirtinės pakuotės dizainą, kuris pakels produkto vertę. Taip pat iPrint atlieka visus spaudos ir reklamos darbus, tarp jų ir lipdukų spausdinimo darbai.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą