Transportas

Padidėjęs klientų srautas „Cash&Drive“ degalinėse skatina jų plėtrą

Praėjusią savaitę duris atvėrė jau 10-oji „Cash&Drive“ (liet. „Mokėk grynaisiais ir važiuok“) sistemos principu veikianti „Lukoil“ degalinė. Šįkart – Marijampolėje. Pirmoji tokios koncepcijos degalinė mūsų šalyje darbą pradėjo 2012 m., kai didžiausią degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Lukoil Baltija“ pristatė į klientus orientuotą prekybos sistemą. Plėsti „Cash&Drive“ degalinių tinklą paskatino palankus ankstesnių tokio tipo „Lukoil“ degalinių klientų įvertinimas ir jose išaugęs klientų srautas.

„Šių metų pirmąjį pusmetį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Cash&Drive“ degalinėse klientų srautas padidėjo dvigubai. Žinant, kad pirmosios degalinės pradėjo dirbti vos prieš dvejus metus, akivaizdu, jog šią degalų įsigijimo alternatyvą pasiūlėme tinkamu laiku. Galimybę įsipilti kuro pigiau klientai įvertino itin palankiai“, – sako bendrovės „Lukoil Baltija“ Degalinių valdymo ir naftos produktų Mažmeninės prekybos vadovas Vaidotas Sklenys. Pasak jo, sutaupius banko bei lojalumo kortelių transakcijos mokesčius, „Cash&Drive“ klientams bendrovė gali pasiūlyti net 17 ct pigesnį kurą.

Marijampolė – strategiškai svarbus taškas vykstantiems iš Lietuvos į Vakarų Europą, tad naujoji „Cash&Drive“ degalinė ten įrengta neatsitiktinai. „Plėtros planus rengiame pagal degalinių geografiją, jų veiklos rezultatus ir klientų poreikius. Marijampolės gyventojai susidomėjimą apie galimas didesnes nuolaidas kurui ir kitoms prekėms pradėjo rodyti maždaug prieš metus – tai iš dalies taip pat paskatino „Cash&Drive“ koncepcijos degalinės atsiradimą būtent šiame mieste, – sako V. Sklenys. – Tikėtina, kad naujos koncepcijos degalinė bus naudinga ne tik Marijampolės gyventojams, bet ir čia apsilankantiems verslininkams iš kitų miestų, ar važiuojantiems pro šalį.“

„Cash&Drive“ degalinės jau veikia Vilniuje Sodų g. 22, Pilaitės pr. 13 bei Rinktinės g. 59. Kauno ir jo apylinkių vairuotojai „Lukoil“ „Cash & Drive” degalinę gali rasti Kaune, Pramonės g. 44, Raudondvario g. 82, Veiverių g. 124. Klaipėdoje tokia degalinė yra Nemuno g. 139. Panevėžiečiai kviečiami apsilankyti Ramygalos g. 186, šiauliečiai – Užmiesčio g. 2, o marijampoliečiai – J. Ambrazevičiaus g. 2 esančioje degalinėje.
Bendrovė „Lukoil Baltija” įkurta 1992 metais. Didžiausias „Lukoil“ degalinių tinklas šalyje valdo 112 degalinių.

Parašykite komentarą