Verslas

„Ozo“ savininkai „NEPI Rockcastle“ aukoja Raudonajam kryžiui, nuomininkai Lietuvoje – medikams

Europą pasiekusi COVID-19 viruso banga skatina verslo bendruomenę burtis vienam bendram tikslui. Sostinės prekybos ir pramogų centro „Ozas“ savininkė, NT investicijų ir plėtros kompanija „NEPI Rockcastle“ jau skyrė paramą Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus organizacijai, lokaliomis iniciatyvomis prisideda ir prekybos centrų nuomininkai daugelyje šalių, tarp jų – ir Lietuvoje.

„NEPI Rockcastle“ Raudonajam Kryžiui Vidurio ir Rytų Europoje skyrė 150 tūkst. eurų. Parama bus paskirstyta atsižvelgiant į dabartinius medicinos sistemos poreikius, naudojama dezinfekcinėms priemonėms įsigyti. „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis teigia, kad prie paramos vietiniu mastu jungiasi ir dauguma grupei priklausančių prekybos centrų Vidurio ir Rytų Europoje.

„Nors daugumai nuomininkų prekybos ir pramogų centruose teko laikinai sustabdyti veiklą, kai kurie pagal galimybes toliau bendradarbiauja su prekybos centrų valdytojais, kad savo turimais resursais prisidėtų prie pagalbos teikimo. Visi pajutome, kad bendruomeniškumas dabar – kaip niekada svarbus“, – sako A. Kemėšis. Anot jo, prie „NEPI Rockcastle“ Vidurio ir Rytų Europoje vykdomos iniciatyvos Lietuvoje jungiasi ir grupei priklausantis prekybos ir pramogų centras „Ozas“ bei jo nuomininkai.

Pavyzdžiui, vyriškų drabužių gamintojo, prekinio ženklo „Loois“ siuvykla netrukus pradės siūti ir Lietuvos rinkai tiekti sertifikuotas medicinines kaukes – pirmojoje gamybos partijoje planuojama pagaminti 130 tūkst. vienetų. Partneriai „Crustum“ Santariškių infekcinių ligų centrui padovanojo daugiau nei 80 kilogramų kavos pupelių, pasirūpino ir puodeliais, kavą bei puodelius medikams pristatys ir „Vero Cafe“. Pramogų parkas „Adventica“, susisiekęs su savo įrangos tiekėjais Kinijoje, užsakė apsaugos priemonių siuntą, kuri šiuo metu keliauja į Lietuvą. Maistą išsinešti gaminančios kavinės „Wokbusters“ ir „Meatbusters“ prisidėjo prie Vilniaus oro uosto savanorių maitinimo.

Pats prekybos ir pramogų centras „Ozas“ nupirko 1500 vienetų greitųjų COVID-19 testų, kurie bus skirti Vilniaus miesto medikams, kasdien dirbantiems su virusu užsikrėtusiais asmenimis. Prekybos ir pramogų centras taip pat perdavė 400 vienkartinių kaukių ir 36 litrus dezinfekcinio skysčio Santaros klinikų Kraujo centrui. 

„Nuo pat pradžių aktyviai stebėjome situaciją, reagavome į visus vyriausybės nurodymus bei rekomendacijas, kad užtikrintume savo darbuotojų ir lankytojų saugumą. Bendradarbiaujame ir toliau, tik šįkart – ieškodami būdų, kaip padėti su virusu kovojantiems medikams. Neįtikėtina, kiek daug pagalbos formų gali turėti tavo partneriai ir kolegos. Parama ir palaikymas šioje situacijoje labai svarbus, todėl kiekvieną raginame prisidėti ir asmeniškai, ir drauge su savo bendruomenėmis“, – sako bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas A. Kemėšis.

Pranešimą paskelbė: Vaiva Mockutė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą