Verslas

OWEXX mini 20-ties metų sukaktį: atnaujintas logotipas ir lyderystės siekis

Lauko reklamos ekranuose ir stenduose, dizaino bei renginių organizavimo paslaugas teikianti bendrovė OWEXX veiklos 20-metį pasitiko atnaujintu prekės ženklu ir švente darbuotojams, klientams, partneriams.

Reikšmingą įmonės kelionės etapą žymi renginio metu pristatytas naujas OWEXX logotipas, simbolizuojantis ateities perspektyvą ir nuolatinį judėjimą pirmyn.

„Patirties sukaupta, iššūkių įveikta iš tiesų nemažai. Dirbant marketingo srityje, kuriant logotipus ir prekės ženklus tūkstančiams klientų, yra aišku, kad vizualinė įmonės komunikacija turi atspindėti progresyvų mąstymą, profesionalumą ir dinamiškumą, kuriuos vertina įmonė ir jos klientai. Naujas logotipas žymi naujo etapo pradžią“, – teigė OWEXX vadovas Viktoras Tolvaiša.

Pasak jo, lietuviškam verslui, dvidešimt metų yra daug ir šis laikotarpis žymi sisteminga darbą su klientais, užtikrinant kokybiškas ir profesionalias paslaugas jiems. „Esame vieni didžiausių ir kokybiškiausių lauko ekranų valdytojų. Džiugu, kai užsakovai įvertina mūsų investicijas į technines galimybes, turimas alokacijas bei tai, kad ženkli dalis ekranų naudoja žaliąją saulės energiją. Versdami naują gyvavimo puslapį, sieksime įtvirtinti lyderystę rinkoje“, – sakė V. Tolvaiša. 

OWEXX gimtadienio svečiai savaitgalį buvo pakviesti į Europos Centro Golfo klubą išbandyti jėgų golfo aikštelėje. Žaidimo pradmenų mokė golfo profesionalai, vėliau vyko draugiškas turnyras. Geriausiai pasirodę tiek golfo naujokai, tiek patyrę žaidėjai, buvo apdovanoti prizais.

Šventinę atmosferą kūrė įvairios pramogos, muzikos pasirodymus surengė grupės „Sisters on Wire“ ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, renginį vainikavo ugnies šou.

Pranešimą paskelbė: Tomas Andriukonis, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą