Transportas

„Orlen“ degalinėse augo dyzelino su priedais pardavimai

Degalinių tinklo „Orlen“ duomenimis, metų pradžioje atšalę orai pastebimai padidino dyzelino su priedais pardavimus. Lyginant su praėjusių metų sausio mėnesiu priedais praturtinto „Verva“ dyzelino pardavimai tinklo degalinėse išaugo 32 proc. Augantis šios rūšies degalų populiarumas rodo, kad šalies vairuotojai vis dažniau įvertina tai, kokią įtaką kasdieniam važiavimui daro degalų pasirinkimas.

Remiantis degalinių tinklo „Orlen“ pardavimų duomenimis, degalus su priedais dažniau renkasi dyzelinių automobilių vairuotojai. Tam įtakos turi ne tik šių metų pradžioje itin atšalęs oras, bet ir bendros naftos produktų rinkos tendencijos, lemiančios dyzelinių automobilių populiarėjimą. Nepaisant to, priedais praturtinto benzino pardavimai taip pat auga. Lyginant su 2013 metų sausio mėnesiu, šių metų pirmąjį mėnesį „Verva 95“ benzino pardavimai išaugo 5 proc.

„Verva“ degalų sudėtis yra praturtina aukštos kokybės komponentais, padedančiais apsaugoti automobilio kuro sistemą nuo joje besikaupiančių nuosėdų ir nešvarumų. Be to, „Verva“ degalai neužšąla iki -32 laipsnių temperatūros. Dėl to yra pritaikyti itin atšiaurioms oro sąlygoms.

Degalais su priedais „Orlen“ degalinių tinklas prekiauja nuo 2007 metų. Tai vienintelis degalinių tinklas Lietuvoje, vairuotojams siūlantis „Verva“ rūšies kurą. Šiuo metu šalyje veikia 26 šio tinklo degalinės, valdomos AB „Ventus Nafta“, priklausančios tarptautiniam naftos koncernui „PKN Orlen“. Keturiose valstybėse: Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje, veikiantis koncernas valdo daugiau kaip 2,7 tūkst. degalinių.

Parašykite komentarą