Verslas

„Omniva“ pristatė 1000-ąjį paštomatą Baltijos šalyse: įrengtas Lietuvoje

Lapkričio 9 d., Vilniuje, įrengtas jau 1000-asis bendrovės „Omniva“ paštomatas Baltijos šalyse. Naujasis paštomatas atidengtas prie prekybos centro BIG (Ukmergės g. 369). Proginis paštomatas – šiųmetės bendrovės plėtros dalis. Praėjusį mėnesį „Omniva LT“ pradėjo Lietuvoje įrenginėti 69 naujus paštomatus, o bendras jų skaičius iki metų galo šalyje pasieks 420.

Pirmasis „Omniva“ paštomatas Baltijos šalyse buvo įrengtas 2010 metais Estijoje. Kaip išskiria bendrovės valdybos pirmininkas Martas Mägi, per 12 veiklos metus pasiektas 1000-ojo paštomato riboženklis yra svarbus visų Baltijos šalių kontekste.

„Pastarieji 12 mūsų veiklos metai buvo pažymėti tiek iššūkiais, tiek intensyvia plėtra visose Baltijos šalyse. Simboliška ir tai, kad pirmasis mūsų paštomatas buvo įrengtas Estijoje, 500-asis – Latvijoje, o 1000-asis – Lietuvoje. Tai liudija, kad visose trijose rinkose mes augame ir plečiamės sinchroniškai. Paštomatų tinklo plėtra ir toliau išliks vienu iš svarbiausių mūsų prioritetų. Taip pat orientuojamės į strateginę tinklo plėtrą – kiekvienas naujas paštomatas įrengiamas ten, kur jis būtų dar patogesnis ar lengviau pasiekiamas vartotojams“, – teigia M. Mägi.

Pasak „Omniva LT“ vadovo Simono Bielskio, simbolinis, 1000-asis paštomatas susijęs ir su tvaresniu būdu pristatyti bei gauti siuntas.

„Esame išsikėlę ambicingą tikslą, kurio dėsningai laikomės – siekiame maksimaliai palengvinti vartotojams siuntų gavimo ir siuntimo procesą. Kitas aspektas, kuriam kasmet teikiame vis daugiau dėmesio – tvarumas. Todėl investicijos į paštomatus prisideda ir prie mažesnio taršos susidarymo. Lyginant su standartiniu siuntos pristatymu į namus, efektyviai veikiantis paštomatų tinklas leidžia pristatyti tą patį siuntų kiekį į aplinką išmetant šimtus kartų mažiau CO2. Šiandien „Omniva LT“ didžiąją dalį siuntų pristato būtent į paštomatus, todėl įmonės CO2 pėdsakas visose Baltijos šalyse yra vienas mažiausių rinkoje“, – dalinasi S. Bielskis.

Į paštomatų tinklo plėtrą Lietuvoje bendrovė šiemet investavo 2 mln. eurų, o automobilių parko atnaujinimui skirta 1,5 mln. eurų.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį jau netrukus sudarys 420 paštomatų su daugiau nei 52 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė taip pat sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą, o pernai pristatė ir naują tarptautinių siuntų platformą tarptautines.omniva.lt. „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui – AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR

Parašykite komentarą