Įvairenybės

Nustatyta Balterma ir ko, UAB bazinė šilumos kaina

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė Balterma ir ko, UAB šilumos bazinę kainą naujam 3 metų reguliavimo periodui – 5,51 ct/kWh be PVM, t. y. 0,22 ct/kWh mažesnę, palyginus su dabar galiojančia 5,73 ct/kWh be PVM.

VERT Balterma ir ko, UAB VERT apskaičiavo 654,49 tūkst. Eur būtinųjų šilumos tiekimo sąnaudų, įskaitant investicijų grąžą, t. y. 61,47 tūkst. Eur mažiau palyginus su bendrovės projektu.

Balterma ir ko, UAB 52,692 tūkst. Eur papildomai gautų pajamų dėl kuro įsigijimo sąnaudų ir pajamų neatitikimo ir 14,206 tūkst. Eur papildomai gautų pajamų dėl 2017–2018 metų faktinės ir ūkio subjektui nustatytos investicijų grąžos neatitikties Vilniaus miesto savivaldybės taryba turės įvertinti nustatydama šilumos kainų dedamąsias pirmiesiems šilumos bazinės kainos galiojimo metams.

Balterma ir ko, UAB šilumos bazinės kainos kuro struktūroje 100 proc. sudaro gamtinės dujos.

Balterma ir ko, UAB kasmet vidutiniškai pagamina ir į tinklą patiekia apie 12 tūkst. MWh šilumos energijos, kuri tiekiama 16-kai  daugiabučių namų, esančių Vilniaus miesto Salomėjos Neries g. Šiluma aprūpinami 2 438 vartotojai, iš kurių 100 proc. gyventojai.

VERT nustatyta Balterma ir ko, UAB nauja bazinė šilumos kaina bus pradėta taikyti Vilniaus miesto savivaldybės tarybai patvirtinus šilumos kainos dedamąsias pirmiesiems bazinės kainos galiojimo metams.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-05-06 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą