Politika ir teisė

Nuotoliniame susitikime Armėnijos parlamentarai buvo susipažindinti su Lietuvos patirtimi planuojant šalies ekonomiką po pandemijos

2020 m. rugsėjo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 25 d. įvyko Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės pirmininkės Guodos Burokienės nuotolinis susitikimas su Armėnijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Tarpparlamentinių ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininke Anuš Beglojan ir Asamblėjos nariais.

Susitikime nagrinėtas COVID-19 poveikis ekonomikai ir priemonės, kurios neutralizuoja sukeltas ekonomines pasekmes. Lietuvos ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą pristatė finansų ministro pavaduotojas Darius Sadeckas. Finansų ministerijos Investicijų departamento direktoriaus pavaduotoja Raimonda Eidžiūnė kalbėjo apie Lietuvos ateities ekonomikos DNR planą, kuris sulaukė ypatingo Armėnijos dėmesio ir pagyrimo už Lietuvos vyriausybės strateginį mąstymą bei šalies ekonomikos planavimą po pandemijos. Socialinių reikalų ir darbo ministerijos ministro pavaduotoja Eglė Radišauskienė pristatė užimtumo situaciją Lietuvoje. Taip pat, kaip įgyvendinamos priemonės, kurios numatytos ekonomikos skatinimo plane, darbo ir socialinėje srityje.

Susitikimas vyko pagal 2016 m. Seimo ir Tarptautinio respublikonų (IRI) instituto sudarytą sutartį, kuria siekiama perduoti Lietuvos demokratinių reformų ir euroatlantinės integracijos patirtį Europos Sąjungos Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams ir administracijų tarnautojams.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą