Verslas

„Novaturo“ finansų direktoriumi tapo Vaidrius Verikas

Baltijos šalių turizmo rinkos lyderė „Novaturo“ grupė skelbia apie pokyčius vadovų komandoje. Nuo gegužės 2 d. grupės finansų direktoriaus pareigas pradeda eiti solidžią patirtį turintis Vaidrius Verikas, kuris prisijungia ir prie aukščiausio lygio vadovų komandos. Jis pakeis daugiau nei metus įmonės finansus valdžiusį Vygantą Reifoną, kuris karjerą tęs už organizacijos ribų.

„Esu tikras, kad Vaidriaus Veriko indėlis bus itin svarbus dar labiau stiprinant įmonės finansinį pajėgumą visos grupės mastu, taip pat plėtojant santykius su investuotojų bendruomene, akcininkais ir užtikrinant tvarią finansinę grąžą. Praėjusiais metais sugrįžome į pelningo augimo kelią, o įvairiapusę patirtį tiek finansų, tiek įmonių valdymo srityse sukaupusio vadovo atėjimu sieksime dinamiškoje rinkoje ir toliau didinti įmonės vertę bei pelningumą“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Novaturo“ grupės vadovas.

K. Kaikaris taip pat padėkojo iki šiol grupės finansų vadovo pareigas ėjusiam Vygantui Reifonui, kurio darbą vertina profesionaliai ir reikšmingai, fiksuojant sėkmingus praėjusių metų rezultatus. Primenama, kad audituotais duomenimis, „Novaturo grupė“ Baltijos šalyse pernai gavo 208,3 mln. eurų pajamų ir tai yra 6 proc. daugiau nei 2022-aisiais, bendrovės EBITDA pasiekė 5,5 mln. eurų.

Naujasis bendrovės finansų vadovas V. Verikas beveik trejus metus dirbo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdančioje tarptautinėje bendrovėje „Omniva“, kur užėmė finansų, o vėliau ir bendrovės generalinio direktoriaus pareigas, buvo valdybos narys. Šiuo laikotarpiu V. Verikas prisidėjo prie prie didžiausių investicinių projektų sėkmingo įgyvendinimo, organizacinių pokyčių ir dvigubo veiklos augimo. Prieš tai septynerius metus naujasis „Novaturo“ finansų vadovas dirbo audito ir mokesčių konsultavimo bendrovėje „PwC“, kur buvo atsakingas už didžiausių Lietuvos įmonių finansinio audito projektus, įmonių vidaus kontrolės procesų vertinimą ir kitus finansinius klausimus. Jis yra sukaupęs plačią organizacinių pokyčių valdymo patirtį, o pastaruoju metu V. Verikas užsiėmė ir finansinio konsultavimo veikla.

„Vertinu galimybę prisijungti prie „Novaturo“, kuris turi ilgametę ir sėkmingą istoriją bei sugeba išlaikyti lyderystės pozicijas net itin dinamiškoje turizmo industrijoje. Tikiu, kad mano ekspertiškumas ne tik įneš naujų įžvalgų siekiant transformuoti tam tikrus bendrovės valdymo procesus, bet ir prisidės prie finansinės strategijos stiprinimo bei augimo. Esminiais prioritetais prisijungus prie komandos įvardinčiau stiprios finansų komandos formavimą ir ugdymą, veiklos efektyvumo didinimą ir automatizavimą, taip pat ir finansinių rizikų valdymą“, – sako Vaidrius Verikas, naujasis „Novaturo“ grupės finansų direktorius.

Pasikeitimus vadovų komandoje bendrovė sieja su tikslu toliau didinti įmonės finansinį pajėgumą bei pelningumą, efektyvinti veiklą bei užtikrinti tvarią finansinę grąžą investuotojams ir akcininkams. Dėmesį bendrovė skirs ir organizacijos transformacijos procesams, įtraukiant klientų patirties gerinimą, strategines partnerystes, organizacinę įmonės struktūrą. „Novaturas“ taip pat įgyvendina kitus organizacinius pokyčius, siekdamas stiprinti ir tiesioginius pardavimus, el. komercijos įrankius bei vis kokybiškiau įgyvendinti duomenimis grįstus bei kitus technologinius sprendimus.

Apie įmonę

„Novaturo“ grupė yra didžiausias ir vienintelis užsakomųjų skrydžių vietinio kapitalo kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlantis vasaros ir žiemos keliones daugiau kaip 30-yje krypčių visame pasaulyje bei daugiau nei 100 pažintinių kelionių maršrutų. Audituotais duomenimis, 2023 m. „Novaturo“ grupė fiksavo 208,3 mln. eurų pajamų ir aptarnavo 259 tūkst. keleivių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Parašykite komentarą