Verslas

„Nordclinic“ pereina prie nuotolinių konsultacijų

Dėl blogėjančios pandemijos situacijos „Nordclinic“, teikianti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas, pereina prie klientų konsultavimo nuotoliniu būdu. Nuo šiol fiziniuose susitikimuose su klinikos gydytojais pacientai galės dalyvauti tik prieš operaciją ir tik iš anksto pateikę neigiamą Covid-19 testą.

Iki šio sprendimo klinika jau teikė ir nuotolines konsultacijas, o šiuo metu jos bus teikiamos tik tokiu būdu. Pas klinikoje dirbančius plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojus pacientai galės atvykti konsultuotis tik prieš operaciją, o atvykstančiųjų bus prašoma iš anksto nuotoliniu būdu pateikti neigiamo Covid-19 testo, atlikto prieš 72 val., rezultatus. Šis testas iki šiol būdavo atliekamas pacientams prieš plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijas. 

„Esame didelė klinika, teikianti plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas, tad mūsų prioritetas yra klientų bei personalo saugumas. Be to, turime daug pacientų iš užsienio, kuriems taip pat norime užtikrinti nepertraukiamą plastinės chirurgijos paslaugų teikimą. Todėl nuolat dedame visas pastangas, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, ir peržiūrime darbo procesus. Reaguodami į besikeičiančią situaciją Lietuvoje, įvedame šiuos pakeitimus, kad galėtume ir toliau saugiai teikti paslaugas“, – teigia Justina Bartkutė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos vadovė. 

Pasak J. Bartkutės, pacientai šiuo metu konsultuojami tik nuotoliniu būdu, naudojant jų pasirinktas vaizdo konferencijų platformas: „Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybes saugioje aplinkoje išlaikyti betarpišką ryšį tarp gydytojo ir paciento, aptarti besikreipiančiojo problemą ir jos sprendimo galimybes“.

„Nordclinic“ yra įsikūrusi Kaune ir subūrusi patyrusių plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų komandą, kuri teikia visas plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

Parašykite komentarą