IT naujienos

„Nord Security“ pristato antrą naują produktą šiemet

Verslo klientams pristatyta „NordStellar“ – kibernetinių grėsmių valdymo platforma

Lietuvių įkurta kibernetinio saugumo bendrovė „Nord Security“ šiemet rinkai pristato jau antrą naują produktą. Kovo mėnesį kompanija visuomenei pristatė skaitmeninės SIM kortelės paslaugą keliaujantiems „Saily“, tuo tarpu gegužę startuoja naujos kartos kibernetinių grėsmių valdymo platforma verslui „NordStellar“.

Kibernetinių grėsmių valdymo platforma „NordStellar“ padės verslo subjektams greičiau aptikti ir reaguoti į potencialius įsilaužimus, saugoti įmonės bei jos darbuotojų paskyras, kovoti su sukčiavimu bei minimzuoti programinės išpirkos atakų (angl. „ransomware“) grėsmes.

„Kibernetinių atakų skaičius auga kasmet, todėl verslams tampa itin svarbu laiku pastebėti potencialias grėsmes. Tiesa, šis procesas įprastai reikalauja didelių laiko ir žmogiškųjų resursų. Būtent todėl sukūrėme platformą, kuri automatizuotų procesų pagalba gali sutrumpinti kibernetinių atakų aptikimo laiką ir sumažinti rizikas organizacijai“, – sako Vakaris Noreikia, „NordStellar“ produkto vadovas.

„Nord Security“ šiuo metu yra viena iš lyderiaujančių kibernetinio saugumo sprendimus kuriančių įmonių pasaulyje. „NordStellar“ papildys produktų krepšelį, veikiantį po „Nord“ prekės ženklu, kuriame jau yra keturi kibernetinio saugumo produktai, tarp kurių pasaulinius apdovanojimus ir ekspertų pripažinimą pelnęs virtualus privatus tinklas „NordVPN“, taip pat „NordLayer“, „NordPass“, ir „NordLocker“.

2022 m. kompanija suvienijo jėgas su kita kibernetinius sprendimus kuriančia bendrove „Surfshark“, kurios krepšelyje yra tokios paslaugos kaip internetinės tapatybės apsaugos įrankis „Alternative ID“ arba automatinė asmens duomenų šalinimo internete paslauga „Incogni“.

Parašykite komentarą