Verslas

„Newmood“ atidarė pirmąją fizinę parduotuvę Vilniaus centre

Žinomų prekės ženklų drabužių, avalynės ir aksesuarų internetinė parduotuvė „Newmood“, siekdama patogesnio apsipirkimo klientams, rugpjūtį atidarė pirmąją fizinę parduotuvę. 50 kv. metrų ploto parduotuvė įsikūrė rekonstruotame Vilniaus prekybos centre G9, Gedimino pr. 9.

„Atsinaujinęs prekybos centras G9 pasirinktas dėl patogios lokacijos. „Newmood“ klientas yra mados tendencijas sekantis, bet kartu išskirtinumo ieškantis pirkėjas.  Nuolat įvykių centre besisukantys miesto stileivos, G9 galės rinktis išskirtinius pamėgtų prekės ženklų modelius iš naujausių kolekcijų. Parduotuvėje taip pat bus patogu pasimatuoti internetu apžiūrėtus modelius, atsiimti pirkinius, gauti profesionalią konsultaciją“, – sako „Newmood“  atstovė Jūratė Stanslovaitytė.

Pirmoji „Newmood“ fizinė parduotuvė dar labiau palengvins pirkimą internetu: darbo dienomis iki 14 val. „Newmood.lt“ užsakytas prekes G9 parduotuvėje bus galima atsiimti dar tą pačią dieną. Be to, neradus tinkamo norimos prekės dydžio ar spalvos, ją bus galima užsakyti tiesiai į parduotuvę.

Rugpjūtį atidaryta parduotuvė veiklą pradeda naujausiomis rudens sezono kolekcijomis. Išskirtiniame asortimente – žinomų ir pirkėjų Lietuvoje vertinamų prekės ženklų, tokių kaip „Calvin Klein“, „Tommy Hilfiger“, „Diesel“, „Bronx“, „Love Moschino“, „Guess“ ir kitų, drabužiai, avalynė ir aksesuarai.

Naujoji parduotuvė yra antrasis prekių atsiėmimo punktas. Kaip ir iki šiol, internetinėse parduotuvėje „Newmood.lt“ užsakytus pirkinius bus galima atsiimti ir Šiaurės miestelyje, adresu J. Kubiliaus g. 21.

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą