Įvairenybės

Neringos gyventojams keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Įvertinus UAB „Neringos vanduo“ sąnaudas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugoms teikti, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 3,09 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą t. y. 5 proc. didesnę, palyginus su dabar galiojančia,  ir apskaitos kainą – 1,26 Eur butui/mėn. (be PVM), t. y. beveik 9 proc. didesnę, palyginus su dabar galiojančia.

Šiuo metu vartotojams taikomos kainos galioja nuo 2017 m. lapkričio 1 d.

Bendra geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kaina gyventojams keičiasi dėl infliacijos įtakos, taip pat nusidėvėjimo (amortizacijos) sąnaudų didėjimo, darbo užmokesčio fondo pasikeitimų.

VKEKK suderintos kainos įsigalios jas patvirtinus Neringos miesto savivaldybės tarybai – tai turėtų būti padaryta per 30 kalendorinių dienų. Įsigaliojus naujoms kainoms, bendrovės aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma sudarys 2,53  proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys leistinos 4 proc. ribos.

Primename, kad VKEKK UAB „Neringos vanduo“ bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas suderino 2016 m. balandžio 22 d. – bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų paslaugų kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir kasmet perskaičiuojamos.

Pranešimą paskelbė: Aistė Griškonytė, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija

Parašykite komentarą