Sveikata

Nėra universalios kosmetikos, ją reikia pritaikyti pagal odos tipą

Parfumerijos ir kosmetikos tinklas „Douglas“ savo klientėms pristato profesionalias konsultacijas su odos analizės aparatu „Douglas Skin Analyser“, kuris padeda nustatyti veido odos drėgmės, elastingumo ir pigmentacijos rodiklius. Profesionalūs tyrimo rezultatai leidžia efektyviai įvardinti pagrindines kiekvienos moters veido odos problemas ir sudaryti individualios priežiūros programą. Taip kiekviena moteris gali žinoti, kokia kosmetika jai tikrai tinka, o kurios reikėtų vengti dar prieš ją įsigydama, bei pasirinkti tik odą puoselėjančias ir tausojančias kosmetikos priemones.
„Mūsų „Douglas odos akademija“ yra tarsi mobilus odos profesionalų kabinetas, kuriame galima greitai išsiaiškinti, ko trūksta odai, kaip ją puoselėti ir kokias priemones pasirinkti, kad oda būtų skaisti ir švytėtų. Juk dažnai tik po kurio laiko pastebime, kad įsigyta kosmetikos priemonė ne itin tinka mūsų odai, kemša poras, ją dirgina ar net sukelia alergiją. Viso to galima išvengti sudarius tinkamą odos priežiūros režimą, kuris prasideda nuo individualaus odos poreikių įvertinimo“, – sako „Douglas“ kosmetikos ir parfumerijos tinklo odos priežiūros ekspertė Deimantė Jankauskienė.
Kosmetikos ir parfumerijos tinklo profesionalų komanda jau spėjo pasirūpinti virš 250 klientų oda prekybos centre „Panorama“, kur vasario 11-13 dienomis vyko kosmetikos ir parfumerijos tinklo inicijuota „Douglas odos akademija“.
Čia profesionalūs konsultantai dalija patarimus apie veido odos savybes, poreikius, kaip ją reikėtų puoselėti. Kiekvienas susidomėjęs gali ne tik išsitirti savo veido odos būklę, bet ir išklausyti profesionalų rekomendacijas bei išbandyti įvairias grožio procedūras, pritaikytas specialiai jų odos tipui subalansuotomis priemonėmis bei pasigražinti makiažo specialistų kėdėje.
„Odos akademijos“ profesionalų komanda ir toliau konsultuos moteris bei tirs jų odos būklę. Vasario pabaigoje iš anksto užsiregistravusios moterys galės sudalyvauti grožio paskaitose prekybos centre „Ozas“, kovą ir balandį – Vilniaus „Akropolyje“, PLC „Europa“, „Douglas“ parduotuvėje Gedimino pr. 16.
Kiek vėliau, rudenį, „Odos akademija“ pradės ir savo kelionę po kitus didžiuosius Lietuvos miestus – Kauną ir Klaipėdą.
Registruotis į „Douglas odos akademijos“ renginius visi norintys gali internetu: https://www.douglas.lt/renginiai/douglas-odos-akademija/
Visi, užsiregistravę iš anksto, galės nemokamai išsitirti odos būklę profesionaliu „Douglas Skin Analyser“ aparatu, pasilepinti specialiai jų odos poreikiams pritaikytomis odos priežiūros priemonėmis bei padedant specialistams sudaryti individualų odos priežiūros planą.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą