Verslas

Nepriklausomas elektros energijos tiekėjas „SBE Energy“ keičia pavadinimą ir plečia veiklą

Nepriklausomas elektros tiekėjas „SBE Energy“ gegužę rinkai pristatė naująjį savo prekės ženklą. Nuo šiol viena didžiausių mūsų šalyje nepriklausomų tiekėjų bus žinoma „ENERTY“ vardu. Šešerius metus Lietuvoje veikiančio prekės ženklo keitimas susijęs su bendrovės paslaugų plėtra, šiuo metu vykdomu atsinaujinimo etapu ir ketinimu veiklą plėsti į užsienį. 2013 m. bendrovės pajamos siekė 118 mln. 720 tūkst. Lt.

„Artimiausia įmonės plėtra yra nukreipta į Baltijos šalis: Latviją ir Estiją, o ateityje svarstome ir Lenkijos rinką, – pastebi UAB „ENERTY“ vadovas Žydrūnas Stankevičius. – Pastarieji metai elektros energijos rinkai buvo šiek tiek sudėtingesni, rinkoje buvo stebimas persiskirstymas, išgyveno tik stipriausi ir patyrę dalyviai. Išlikusios bendrovės tik dar labiau sustiprėjo, įgijo patirties ir suvokimo, koks dinamiškas yra šis sektorius.“

Ž. Stankevičius teigimu, pagrindinis įmonės identiteto keitimo tikslas – trumpesnis pavadinimas, kuris būtų lengvai tariamas, suprantamas ir įsimenamas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų: „Prekės ženklo keitimas dažnai tampa būtinas augančioms ir plėtrą planuojančioms įmonėms, tai – natūralus bendrovės gyvavimo etapas“.

Pasak bendrovės vadovo, naujojo pavadinimo reikšmė siejama su amžinąja energija. „Prekės ženklas simbolizuoja dinamišką, veržlų požiūrį į nuolat besikeičiančią tarptautinės energetikos rinką, kuria pasitikėjimo, draugiškumo, pozityvumo įvaizdį, pabrėžia ilgaamžiškumą, patikimumą bei profesionalumą, – sako Ž. Stankevičius. – Šešerius metus sėkmingai dirbame mūsų šalies energetikos rinkoje, turime aiškią įmonės veiklos strategiją, nuolat analizuojame aplinką, dėl to šiuo metu galime greitai ir efektyviai savo paslaugas plėsti į pasirinktas užsienio šalis.“

UAB „ENERTY“ mūsų šalies energetikos rinkoje sėkmingai veikia nuo elektros energijos rinkos liberalizacijos pradžios. Šiuo metu bendrovėje dirba 9 žmonės. 2011 m. bendrovė paslaugas teikė 58-ioms Lietuvos įmonėms, 2012 m. – 353-ims, 2013 m. – 634-ioms įmonėms. Didžiausi bendrovės turimi klientai: koncernas „MG Baltic“, UAB „Palink“, UAB „Vilniaus vandenys“, „SBA grupė“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Philip Morris Lietuva“, UAB „Felit“ („IKEA“), UAB „Omnitel“ ir kt. 100 proc. „ENERTY“ akcijų priklauso tarptautiniam uždarajam investicijų fondui „Enterprise Emerging Markets Fund“.

Parašykite komentarą