Darbas ir karjera,  IT naujienos,  Verslas

Nemokamos internetinės svetainės

Norite susikurti savo internetinę svetainę, tačiau nenorite išleisti papildomų pinigų? Turime puikų pasiūlymą jūsų verslui, tinklaraščiui ar blogui – tai nemokamos internetinės svetainės.

Siūlome susikurti internetinę svetainę pas mus ir ja naudotis visiškai nemokamai, be jokių apribojimų bei reklamų. Galvojate, kad tokios labdaros negali būti? Klystate, tačiau taip gali būti. Kodėl būtent mes siūlome tokią paslaugą. Atsakymas labai paprastas. Taip jau yra gan ateityje daugumai įmonių prireikia internetinių svetainių su unikaliu dizainu. Tad mes siūlydami nemokamas paslaugas jums, tikimės, kad ateityje mūsų paslaugomis pasinaudosite kurdami unikalius puslapius bei kitas turinio valdymo sistemas.

Taigi kuo mūsų paslauga yra išskirtinė: Visų pirma, joje nerasite jokių reklamų, tad jūsų klientai nevargins savo akių. Be to mes jums pasiūlysime unikalų dizainą, kurį galėsite pakoreguoti padedami mūsų kompiuterių specialistų. Žinoma, daugumai iš jūsų turbūt neteko susidurti su nė viena turinio valdymo sistema, todėl tik mūsų kompetentingų specialistų pagalba mes jus išmokinsime ja naudotis ir ją perprasti.

Žinoma tai ne visi privalumai: negana to mes padėsime jūsų internetinį puslapį paruošti paieškos sistemų optimizavimui, todėl visi klientai jus ras labai lengvai ir be jokio vargo. Tai yra labai aktualu įmonėms kurios pardavinėja savo prekes ar paslaugas. Beje, jei nežinojote SEO paslaugos yra be galo brangios ir kainuoja nemažus pinigus. Kitas nemažiau svarbus faktas yra tas, jog mūsų klientai yra net tik Lietuvoje gyvenantys asmenys, bet ir užsieniečiai. Todėl tik mes jums galime pasiūlyti skirtingus kalbų modulius. Kodėl mes tai darome? Nes turime partnerių tiek Vakarų Europoje, tiek Azijoje, todėl ir manome, kad be galo pravartu turėti partnerių užsienyje, su kuriais būtų galima užmegzti ilgalaikius verslo santykius.

Tai nepamirškite, kad mūsų siūlomos nemokamos internetinės svetainės gali būti puikus startas jūsų verslui, nes jums nereikės investuoti papildomų pinigų į tinklalapio kūrimą, o visu tuo pasirūpinsime mes, o ateityje, kai jūsų verslas taps pelningesnis, visada galėsite kreiptis į mus ir mes jums pasiūlysime patį kokybiškiausią bei vertingiausią variantą.

Parašykite komentarą