Įvairenybės,  Nekilnojamas Turtas

Nekilnojamojo turto vystytojai ir bankai vienija jėgas

Nekilnojamojo turto projektą „Dangaus miestas” vystančios UAB „Sostinės būstai” pasiūlyta naujovė ir su didžiausiais šalies bankais pasirašytos sutartys, pagal kurias perkantiems butus „Dangaus mieste” už gautą banko paskolą nereikės mokėti palūkanų iki 2009 metų pabaigos, sulaukė dėmesio ir teigiamo būsto pirkėjų įvertinimo.

Bendrovė „Sostinės būstai” jau pasirašė sutartis su dviem didžiausiais šalies bankais – SEB banku ir „Hansabanku” – dėl paskolos sąlygų, įsigyjant būstą „Dangaus miesto” projekte”: bendrovės klientams už gautą banko paskolą nereikės mokėti palūkanų iki 2009 metų pabaigos, kuomet statybos bus baigtos ir naujakuriai gaus butų raktus.

„Nekilnojamojo turto vystytojai stengiasi atitikti savo klientų lūkesčius ieškodami patrauklių būsto finansavimo sprendimų, palengvinančių būsto įsigijimą. Manau, jog „Dangaus miestui” pritaikytas sprendimas yra patogus klientui: jeigu paskola imama SEB banke pradiniam būsto įnašui finansuoti, klientui

nuo šios sumos nereikės mokėti palūkanų iki kitų metų pabaigos. Ne paslaptis, jog žmonės ieško patraukliausio finansavimo sprendimo išsirinktam būstui ir galimybė nustatytą laiką nemokėti palūkanų gali nusverti kliento pasirinkimą „, – sako SEB banko projektų su partneriais vadovė Lina Petkevičienė.

„Dangaus miestas”, anot „Sostinės būstų” vadovo Nikolajaus Melniko, yra išties išskirtinis NT projektas, nes jame butai perkami gana aktyviai, nors statybos vyksta vos penktas mėnuo.

„Mūsų pasirašytos sutartys su bankais – naujovė nekilnojamojo turto rinkoje, išskirianti mūsų „Dangaus miesto” projektą iš kitų. Daugelis nekilnojamojo turto vystytojų senokai kalba apie panašių sutarčių su bankais poreikį, tačiau dažnai pasirenkami kiti variantai. Mes siekiame, kad mūsų klientams būtų paprasta iš aišku – imi paskolą banke ir sutartyje aiškiai matai, jog palūkanų nereikės mokėti iki pat tol, kol neatšvęsi įkurtuvių. Pateikdami tokį pasiūlymą, paprasčiausiai pateisinome mūsų klientų lūkesčius, nes dabar niekas nenori pirkti brėžinių ir porą metų laukti buto, mokėdamas palūkanas už pasiimtą paskolą. Mūsų klientai būtent šito ir išvengia, nes projektą baigsime 2009 metų pabaigoje, žmonės galės įsikelti gyventi ir tik tada imti mokėti palūkanas”, – sako N. Melnikas.

Nuo šių metų balandžio mėnesio pasirašytos jau 62 būsto „Dangaus mieste” pirkimo sutartys. Anot N. Melniko, dauguma pirkėjų paskolas pradiniam įnašui ėmė būtent SEB banke, kur galėjo pasinaudoti galimybe nemokėti palūkanų iki kitų metų pabaigos.

„Šią vasarą buvome itin nustebinti ir nudžiuginti savo pardavimais. Rezultatai išties optimistiniai, rodantys, jog poreikis butams Vilniuje išlieka, tik klientai pasiūlymus vertina žymiai atidžiau, didelius reikalavimus kelia darbų kokybei, domisi kiekviena smulkmena. Dirbti tokiomis sąlygomis yra nelengva, tačiau ir labai įdomu, nes žinai, kad pastangos pastatyti patogius kokybiškus namus yra vertinamos”, – įsitikinęs N.Melnikas.

Bendrovės ir SEB banko bendradarbiavimo patirtis bei „Dangaus miesto” klientų parodytas susidomėjimas patraukliomis paskolos gavimo sąlygomis paskatino analogiškų sutarčių pasirašymą ir su kitais bankais. Praeitą savaitę pasirašyta sutartis su „Hansabanku”, netrukus tikimasi sutarties ir su „DnB NORD” banku.

„Mes labai vertiname bendradarbiavimą su minėtais bankais ir jų dalyvavimą šiame projekte, finansuojant butų „Dangaus mieste” pirkėjus. Bankų dalyvavimas šiame projekte pirkėjams ir investuotojams yra didžiausia garantija ir įrodymas, kad projektas yra patikimas. Galiu tik pasidžiaugti, kad mūsų projekto darbai vyksta pagal numatytą grafiką, o susidomėjimas butais nemažėja”, – apibendrino N.Melnikas.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Nijolė Veršinskienė
projektų direktorė
UAB Terra Borea

Parašykite komentarą