IT naujienos

Neatrastos naujos kartos televizorių funkcijos

Dažniausiai visuomenės nuomonė pasiskirsto į dvi stovyklas – vieni nieko nenori keisti savo kasdienybėje, kiti trokšta sužinoti apie naujausias technologijas, įskaitant mobiliųjų programėlių funkcijas. Tobulėjant naujausioms technologijoms žmonės vis labiau linkę jas tyrinėti ir pritaikyti kasdieniame gyvenime. Šiame tekste apžvelgiamos paskutinės funkcijos, kuriomis galite pasinaudoti, jei turite OLED ar naujesnės kartos televizorių. Kita vertus, jei neturite tokio modelio televizoriaus ir abejojate, ar verta jį įsigyti, ši informacija jums bus naudinga.

Galimybė prijungti prie skalbyklės

Naujausios kartos buitinės įrangos funkcijos leidžia prijungti televizorių prie skalbimo mašinos ir gauti pranešimus, pavyzdžiui, apie pasibaigusį skalbimo ciklą. Tokį televizorių taip pat galima prijungti prie daugelio kitų buitinių prietaisų, turinčių OCF funkciją. Taip jūs galite gauti išsamios informacijos apie savo buitinių prietaisų būseną ir valdyti jų galimybes.

Žaidimų mėgėjams

Šiuolaikiniai televizoriai yra suderinami su visomis naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis žaidimų konsolių naudotojams iki tol neregėtą kokybę. Tarp jų – technologijos ALMM (Auto low latency mode – automatinis trumpos delsos režimas), VRR (variable refresh rate – kintamasis atnaujinimo dažnis), eARC (enhanced audio return channel – patobulintas garso grįžties kanalas), taip pat 4K HFR (didelio dažnio 4K raiška). Naujieji LG OLED televizoriai yra vieni iš retų modelių, palaikančių HDMI 2.1, kuris yra tiesiog nepakeičiamas didelio dažnio raiškai. Televizoriai OLED iš tiesų yra pasirengę ateičiai – juk 120 kadrų per sekundę vis dar yra retenybė. Kita vertus, ši funkcija vis dažniau diegiama į žaidimų konsoles.

Tapkite technologijų ekspertais – klausykite ir žiūrėkite norimą turinį bet kur

Programėlės, iš anksto įdiegtos į daugumą OLED klasės televizorių, leidžia perduoti garso srautus, planuoti sporto sesijas ar ieškoti mėgstamiausių receptų. Spotify, Netflix, Megogo ir YouTube yra tik nedaugelis iš labiausiai pamėgtų programėlių, įdiegtų į televizorius ir leidžiančių prisijungti ne tik prie buitinės įrangos, bet ir išorinio pasaulio, taip pat mėgautis įvairiomis pramogomis namuose.

Turinio bendrinimas

Nuo šiol jūsų televizorius ne tik leis bendrinti turinį per išmanųjį telefoną ar kompiuterį, bet ir dėl specialių debesies saugyklos tarnybų, pavyzdžiui, Google Drive ar Google Photos, lengvai žiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiesiog televizoriuje be išmaniojo telefono, taip pat atsidaryti interneto naršyklę ir naršyti tiesiai savo televizoriaus ekrane.

Valdykite savo namų pramogų turinį

Pasinaudokite universaliuoju nuotolinio valdymo pultu ir valdykite kitus garso ir vaizdo prietaisus savo namuose televizoriaus ekrane arba prijunkite juos per HDMI ir nustatykite taip, kad SoundBar garso sistema įsijungtų kartu su televizoriumi.

Dėl šiuolaikinių televizorių privalumų jūsų kasdienybė taps daug paprastesnė, todėl sutaupysite laiko, o jų dizainas puikiai papildys jūsų interjerą.

# # #

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra televizorių, garso ir vaizdo sistemų, monitorių, projektorių ir nešiojamųjų kompiuterių rinkos lyderė. Įmonė yra pripažinta rinkos inovatorė, pelniusi šį pripažinimą už OLED televizorius, kurie pakeitė aukščiausios kokybės televizorių kategoriją. LG yra įsipareigojusi gerinti klientų gyvenimą su inovatyviais namų pramogoms skirtais produktais, tokiais kaip pažangūs OLED televizoriai ir apdovanojimus pelnę SUPER UHD televizoriai su dirbtinio intelekto galimybėmis. Daugiau informacijos rasite www.LGnewsroom.com.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą