Verslas

Naujos „Goodyear“ padangos „UltraGrip“ Europos žiemos keliams

Artėjant žiemos sezonui „Goodyear“ pristato atnaujintą apdovanojimą pelniusių žiemos padangų liniją „UltraGrip“. Itin našios transporto priemonės, mažesni miesto automobiliai ir komercinės transporto priemonės, turinčios „UltraGrip Performance+“, „UltraGrip 9+“ arba „UltraGrip Cargo“, galės džiaugtis geriausiomis važiavimo sąlygomis žiemos metu įvairiais Europos kelių paviršiais.

„Goodyear UltraGrip Performance+“ pagerina galingų automobilių važiavimo sąlygas šlapia ir sausa dangomis bei žiemos sezonu dėl dviejų pagrindinių technologijų. „Traction Protect“ technologija, kurioje esanti derva pagerina padangos deformacijos savybes, taip pat leidžia stabdymo jėgą lengviau konvertuoti į sukibimą. „Winter Grip“ technologijoje esantis naujas mišinys padangos gumai suteikia elastingumo esant žemai temperatūrai, pagerina sukibimą su sniegu ir ledu.

Patobulinta „UltraGrip 9+“ technologija pagamintos padangos lengvai susidoroja su sudėtingomis kelių sąlygomis. Jų „Mileage Plus“ technologija apsaugo padangą nuo įtrūkimų ir gumos dalelių atsiskyrimo, tad automobilio važiavimo rida labai pagerėja. „UltraGrip 9+“ apima „Winter Grip“ technologiją, suteikiančią tokį pat išskirtinį sukibimą su sniegu ir ledu .

Komercinių transporto priemonių savininkai, kurie nori su savo furgonu išsilaikyti ant kelio net sudėtingomis žiemos sąlygomis, dabar gali rinktis „UltraGrip Cargo“. Dėl įvairių protektoriaus dizaino ir mišinio sudėties atnaujinimų lengviesiems krovininiams automobiliams skirtos „Goodyear“ žiemos padangos pasižymi išskirtinėmis stabdymo ant sniego savybėmis, pagerina autobmobilio ridą ir sumažina jo išlaikymo kaštus.

Didžioji dalis skirtingų dydžių „UltraGrip 9+“ padangų jau yra pristatytos, dar trečdalis padangų pasirodys iki 2019 m. rugsėjo.

„UltraGrip Performance+“ skirtingų dydžių padangos parduotuvių lentynose sudėtos jau nuo birželio mėnesio, o nuo šių metų rugpjūčio mėnesio bus galima rinktis daugiau nei iš pusės dydžių.

2020 m. birželio pabaigoje bus pasiekiamos visų dydžių „UltraGrip Cargo“ padangos.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

One Comment

Parašykite komentarą