Verslas

Naujoji „Samsung“ serija „Galaxy S20“ jau Lietuvoje

Šiandien prasideda oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy S20“ serijos pardavimai. Naujausius įrenginius jau galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internete adresu www.shopsamsung.lt

Kompanijos lūkesčius viršiję išankstiniai naujojo flagmano užsakymai parodė, kad „Samsung Galaxy S20“ serija buvo itin laukiama vartotojų. Didelis susidomėjimas šiais flagmanais iš karto po pasaulinio jų pristatymo vasario 11 d., leidžia prognozuoti, kad šios serijos oficialus pardavimų startas Baltijos šalyse atneš 15 proc. geresnius rezultatus nei praėjusiais metais, pristačius „Galaxy S10“ seriją.

„Samsung“ pristatyta naujausia „Galaxy S“ serija į rinką atkeliauja su 3 modeliais: „Galaxy S20“, „Galaxy S20+ 5G“ ir „Galaxy S20 Ultra 5G“. Visuose modeliuose integruota nauja kameros technologija, sujungianti dirbtinį intelektą su kol kas didžiausiu „Samsung“ vaizdo jutikliu. „Galaxy S20 Ultra 5G“ turi 108 MP, o „Galaxy S20“ ir „Galaxy S20+ 5G“ – 64 MP kamerą.

Visi naujausios serijos modeliai taip pat pasižymi „Space Zoom“ technologija. „Galaxy S20“ ir „Galaxy S20+ 5G“ objektus gali priartinti 30 kartų, o dėl revoliucinių susilenkiančių lęšių „Galaxy S20 Ultra 5G“ pasižymi 10 kartų hibridiniu optiniu priartinimu nesuprastinant vaizdo kokybės. Su šiuo modeliu mastelį padidinti galima net iki 100 kartų.

Naujausi „Samsung“ flagmanai turi viską, ko galima tikėtis iš „Galaxy S“ serijos telefonų, ir dar daugiau. Visi trys modeliai turi įspūdingą ekraną, pasižymintį 120Hz atnaujinimo dažniu. Tai reiškia, kad vaizdas ekrane atnaujinamas 120 kartų per sekundę, kas užtikrina itin sklandų ir greitą naršymą ekrane. Flagmanai taip pat turi talpią bateriją su greitu, 25W galios įkrovimu, tuo tarpu „Galaxy S20 Ultra 5G“ pasižymi ir papildoma 45W galios įkrovimo galimybe. Be to, dėka „Samsung DeX“ programos, naujuosius „Galaxy“ galite prijungti prie savo monitoriaus arba televizoriaus, naudodami paprastą USB laidą – taip turinys telefone atgys didesniame ekrane ir leis patogiai atlikti darbo užduotis arba žiūrėti pramoginį turinį.

Jau nuo šiandien Lietuvoje „Galaxy S20“ vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – kosminės pilkos, padangių mėlynos ir padangių rožinės, perkantys „Galaxy S20+ 5G“ – iš kosminės pilkos, kosminės juodos ir padangių mėlynos, o norintys įsigyti „Galaxy S20 Ultra 5G“ iš dviejų variantų – kosminės pilkos ir juodos.

Parašykite komentarą