Marketingas

Naujoje „Provident Finansai“ reklamoje – dėmesys nekintančiai paskolos kainai

Lietuvos banko duomenimis, pernai buvo vėluojama mokėti už kas ketvirtą vartojimo kreditą. Visuomenės apklausa rodo, kad vėluojant mokėti įmokas labiausiai baiminamasi paskolos pabrangimo. Tačiau ne visais atvejais laikinai susidūrus su sunkumais laiku grąžinti paskolą ji pabrangsta. Būtent tai akcentuojama naujoje „Provident Finansai“ reklamoje.

„Naująja reklama siekiame iškomunikuoti vieną pagrindinių saugios paskolos kriterijų – delspinigių netaikymą laikinai vėluojant mokėti įmokas. Būtent delspinigiai yra viena iš paskolos pabrangimo priežasčių. Tad reklama siekiame atkreipti dėmesį ne tik į mūsų paslaugos išskirtinumą rinkoje, bet tuo pačiu paskatinti paskolas imančius vartotojus domėtis kredito sąlygomis“, – kalba „Provident Finansai“ marketingo vadovė Dovilė Krinickienė.

Remiantis atsakingo skolinimosi reikalavimais, vartojimo kredito rinkos dalyvių reklamose gali būti rodomi arba teikiamų paslaugų privalumai, arba komunikuojama kainos nuolaida. Anot marketingo vadovės, tai lemia, kad vieni šios rinkos dalyviai kurdami reklamas fokusuojasi į naujų klientų pritraukimą rodydami kainos nuolaidą, tuo tarpu kita dalis komunikuoja bendro pobūdžio reklamas vardindami savo privalumus.

Pagal reklamų pobūdį maždaug pusę visų anksčiau rodytų „Provident Finansai“ reklamų yra įvaizdinės, kita dalis – produktinės. Reklamų turinys įvairus – nuo paskolos išdavimo proceso demonstravimo iki rodymo, kokią naudą vartotojas gauna atsakingai ir laiku atiduodamas paskolą.

Rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovės TNS LT reklamos monitoringo duomenimis, finansų institucijų ir jų paslaugų sektoriaus gross išlaidos reklamai pernai metais augo 36 proc., lyginant su 2013-aisias. „Provident Finansai“ pagal reklamos apimtis pirmuosius keturis šių metų mėnesius yra penkioliktuke tarp visų reklamdavių.

Naują reklamą žiūrėkite adresu:https://www.youtube.com/watch?v=YsDxyREst1w&feature=youtu.be.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą