Verslas

Naujo NT fondų valdytojo taikinyje – plėtojami projektai

Praėjusią savaitę Lietuvos bankas valdymo įmonės licenciją suteikė naujam investavimo į nekilnojamąjį turtą žaidėjui – UAB „Kenova asset management“ (KAM). Jau šį rudenį KAM ketina startuoti su daugiau nei vienu specializuotu informuotiesiems investuotojams skirtu fondu.

Įmonės investavimo strategija pagrįsta plėtojamais gyvenamosios ir komercinės paskirties projektais. Planuojamas fondų pelningumas – 15-20 proc.

„Įmonės vadovų komandos patirtis ir kompetencijų rinkinys mums leidžia rinktis nuo nulio pradedamus įgyvendinti projektus. Esu tikras, kad perspektyvių ir solidžią grąžą generuojančių objektų Lietuvoje yra ir bus tiek rinkai augant, tiek augimo ciklui pasibaigus. Mūsų pasirinkta strategija reikalauja daugiau gebėjimų analizuoti tendencijas, prognozuoti pokyčius ir tiksliai struktūruoti finansavimą, tačiau galutinis rezultatas, palyginti su investicijomis į jau užbaigtus projektus, paprastai būna kur kas naudingesnis investuotojams“, – pažymėjo „Kenova asset management“ direktorius Kęstutis Faktorovičius.  

KAM valdybai vadovauja buvęs ilgametis „Danske bank“ Lietuvos filialo generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas. Joje taip pat dirba vienas „Practica Capital“ investicijų fondo steigėjų Anatolijus Faktorovičius. „Kenova asset management“ komandos branduolį sudaro didelę patirtį NT projektų valdyme turintys specialistai ir patyrę NT pardavėjai.

„Buriant specialistus nedarėme jokių kompromisų, todėl jų kompetencijos ir patirtis padengia visas svarbiausias sritis – pradedant tinkamu projekto parinkimu, finansavimo struktūravimu, vystymu ir baigiant pardavimu. Maža to, pati įmonė bei jos valdymo komanda taip pat ketina investuoti į visus įsigyjamus projektus – tokiu būdu mes dalinsimės riziką su investuotojais. Rizikos valdymui pasitelksime ir konservatyvų bankinį finansavimą“, – sakė K.Faktorovičius.

Planuojama, kad pirmasis KAM fondas startuos rugsėjį.

Pranešimą paskelbė: Eglė Gabrytė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą