Verslas

Naujieji „Samsung Galaxy Note20“ jau Lietuvoje: išankstiniai pardavimai nenuvylė

Nuo rugpjūčio 21 d. Lietuvoje prasideda oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy Note20“ serijos pardavimai. Naujausius įrenginius jau galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internete adresu www.samsung.lt. Išankstiniai naujojo flagmano užsakymai parodė, kad „Samsung Galaxy Note20“ serija buvo itin laukiama vartotojų.

Nors šie metai nepagailėjo iššūkių bei nemažą dalį žmonių paskatino atsakingiau planuoti savo pirkinius, lyginant su pernai metais, naujos serijos išmaniųjų telefonų Lietuvoje išankstinių užsakymų metu buvo rezervuota 15 proc. daugiau. Tokia tendencija tik parodo, jog šiandien taupyti išmaniųjų technologijų sąskaita žmonės nelinkę. Priešingai – turėti patikimą ir galingą telefoną, kai tiek dirbame, tiek pramogaujame bet kurioje vietoje ir bet kada, tapo kaip niekada svarbu.

Lietuviai, kaip ir Latvijos bei Estijos gyventojai, dažniausiai rinkosi galingiausią serijos modelį „Galaxy Note20 Ultra“ – jo užsakymai Baltijos šalyse sudarė daugiau nei 80 proc. išankstinių pardavimų. Be to, šiemet vartotojai klasikinę juodą išmaniojo spalvą iškeitė į daug ryškesnę – 56 proc. Baltijos šalių pirkėjų rinkosi mistinės bronzinės spalvos telefonus.

Kompanija taip pat džiaugiasi aukštais „Galaxy Tab S7“ serijos planšetinio kompiuterio išankstinių užsakymų rezultatais. Lyginant su praėjusiais metais, kartu su naujaisiais flagmanais pristatytos „Tab S7+“ planšetės buvo nupirkta 64 proc., o „Tab S7“ 36 proc. daugiau. Naujasis „Galaxy Tab S7“ savo funkcionalumu bei galingumu lenkia ne vieną nešiojamąjį kompiuterį, o sėkmingi išankstinių užsakymų pardavimai tik parodo, jog vartotojai noriai renkasi šią kompaktiškesnę alternatyvą.

Tuo tarpu, naujausių bevielių ausinių „Galaxy Buds Live“ išankstinių pardavimų rezultatai kompanijos lūkesčius viršijo trečdaliu.
„Samsung“ pristatyta naujausia ir iki šio galingiausia „Note“ serija į rinką atkeliauja su 2 modeliais: „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra 5G“. Abu modeliai pasižymi itin greitu procesoriumi, patobulintomis funkcijomis darbui bei pramogoms. Jau ne vienerius metus sėkmingi šios serijos išmaniųjų pardavimai tik įrodo, kad „Note“ naudotojai yra ištikimiausi „Samsung“ gerbėjai, todėl „Galaxy Note20“ modeliuose didžiausi patobulinimai atlikti šių išmaniųjų vartotojų ypač vertinamose flagmanų savybėse, tokiose kaip nuo 2011 m. tobulinamas „S Pen“ rašiklis.

Naujausi „Samsung“ flagmanai turi viską, ko galima tikėtis iš „Galaxy Note“ serijos telefonų, ir dar daugiau. Naujais patobulinimais ypač apsidžiaugs tie, kurie daug filmuoja ir mėgsta kurti vaizdo turinį . Su 21:9 kraštinių santykiu ir 24 kadrų per sekundę įrašymu, šios serijos telefonų 8K kamera leis įamžinti aukštos raiškos vaizdo įrašus. Profesionalus vaizdo įrašų režimas vartotojams pasiūlys aukščiausio lygio fokusavimą, garsą, ekspozicijos galimybes, apšvietimą, mastelio keitimo funkcijas ir 120 kadrų per sekundę filmavimą „FHD“ raiška.

Be to, dėl naujo lazerinio automatinio fokusavimo „Note20 Ultra“ kamera turės ypač tikslų fokusavimą, o su tiesioginio fokusavimo funkcija vaizdo įrašai bus dar realistiškesni. Tuo tarpu, profesionalūs kameros objektyvai ir patobulintas „Space Zoom“ priartinimas leis įamžinti itin detalius kadrus.

Tai pat šios serijos telefonuose galima valdyti ir koreguoti mikrofonų kryptis, pasirinkti priekinį ar galinį mikrofoną ir galiausiai padaryti tai, ko dar nepasiūlė kiti gamintojai – „Bluetooth“ ryšiu prijungti kitų gamintojų išorinius mikrofonus. Be to, kokybišką garsą įrašyti taip pat bus galima naudojant ir naujausias „Galaxy Buds Live“ bevieles ausines.

Naujausios „Note“ serijos modeliuose įdiegti greičiausi procesoriai, kuriuos turi „Galaxy“ įrenginiai, o „Note20 Ultra“ dinaminis „AMOLED 2X“ ir 120Hz greičio atnaujinimo dažnio ekranas prisitaiko prie žiūrimo turinio ir taip prailgina baterijos veikimo laiką. Abu modeliai turi išmanią baterija, pasižyminčią greito įkrovimo funkcija, per 30 minučių įkraunančia daugiau nei 50 proc. baterijos.

Be to, įsigyjant naują šios serijos telefoną galima ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie planetos išsaugojimo. „Samsung“, žinodama, kad technika dažnai atsiduria sąvartynuose, savo klientus ragina priduoti senus telefonus, o mainais jiems siūlo nuolaidas naujiems įrenginiams. Akcijos dėka praeitais metais kompanija visame pasaulyje surinko ir išrūšiavo daugiau nei 2 mlrd. kilogramų technologinių atliekų.

Jau nuo šiandien Lietuvoje „Galaxy Note20“ vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – mistinės pilkos, mistinės bronzinės ir mistinės žalios spalvų, o „Note20 Ultra“ – iš mistinės juodos ir mistinės bronzinės.

Parašykite komentarą