Studijos

Nauji mokslo metai Vilniuje prasidės įspūdinga eisena ir arkivyskupo palaiminimu

Rugsėjo 2 d. Vilniaus universitetas (VU) iškilminga ceremonija paskelbs naujų mokslo ir studijų metų pradžią. Šventės „Renovatio studiorum“ renginiai vyks visą dieną, o pagrindiniu akcentu taps įspūdinga eisena Vilniaus senamiesčio gatvėmis. Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas palaimins visus eisenos dalyvius.

Šių mokslo metų atidarymo šventėje VU išskirtinį dėmesį skirs eisenai nuo LR Seimo iki VU Didžiojo kiemo. Šiemet VU eisenos tradicijai sukanka 25 metai. Tai vienintelė tokio masto studentų, universiteto darbuotojų, alumnų ir miesto gyventojų bei svečių eisena. Ji suvienija visus – nuo pradinukų, kurie dar tik mokosi pirmąsias raides, iki mokslininkų, kurių išradimai keičia mūsų visų gyvenimą. Visus eisenos dalyvius laimins Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas, kuris visų mokslo entuziastų lauks prie Katedros.

„Renovatio studiorum“ reginiai vyks ir VU fakultetuose. Ten studentai iš Lietuvos ir svetur susipažins su savo fakulteto akademine bendruomene ir būsimais studijų draugais. O iškilmingoje ceremonijoje VU Didžiajame kieme būsimųjų studentų lauks priesaika, Senato pirmininkės, rektoriaus, kitų rektorato narių ir svečių sveikinimo žodžiai.

Studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai, miesto gyventojai ir svečiai yra kviečiami paminėti studijų metų pradžios šventę. Jos programą galima rasti: http://tiny.lt/r4m5f.

Pranešimą paskelbė: Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universitetas

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą