IT naujienos

Naujasis LG DVD grotuvas „DVX552” Lietuvą pasieks birželį

Viena iš pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso bei vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics” (LG) birželio mėnesį Lietuvoje pristatys naują DVD diskų grotuvą „LG DVX552”.

Kompaktiškas, 360 mm pločio „LG DVX552” atkuria „DivX” bei kitų formatų vaizdo įrašus. Funkcija „USB Plus” leidžia greitai ir patogiai perkelti įrašus iš išorinių laikmenų – groti muziką ar žiūrėti filmus galima tiesiog prijungus įrenginius USB jungtimi. „USB Direct Recording” palengvina kompaktiniuose diskuose ar USB laikmenose saugomų garso įrašų atkūrimą skaitmeniniu formatu.

Pažangių technologijų „LG DVX552” pritaikytas įvairių tipų televizoriams. Plonas, minimalistinio dizaino grotuvas derės prie kiekvienų namų interjero.

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pasaulinė lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 115-oje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje, dirba daugiau nei 80 tūkstančių žmonių. 2009 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 43,4 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro penki verslo padaliniai: „Home Entertainment”, „Mobile Communications”, „Home Appliance”, „Air Conditioning” ir „Business Solutions”. LG yra vienas iš pirmaujančių pasaulio plačiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos, mobiliųjų telefonų, oro kondicionierių ir skalbyklių gamintojų. LG tapo pasauliniu ir technologiniu „Formulės-1” partneriu, turinčiu išskirtines vartotojų elektronikos prekių, mobiliųjų telefonų bei duomenų procesorių gamintojo teises. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.lt.

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company”

„LG Electronics Home Entertainment Company” yra vienas didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, namų kino sistemas, „Blu-ray” grotuvus, audio komponentus, plazminius ekranus bei kitą produkciją. LG ne tik kuria daug naudingų funkcijų turinčius prietaisus, bet ir orientuojasi į stilingą gaminių dizainą ir technologines naujoves, leidžiančias pagerinti laisvalaikio namuose įspūdžius.

Parašykite komentarą