Sportas

Naujas LFF ir LFML projektas – 7×7 „Hummel“ futbolo mėgėjų čempionatas

Savaitgalį I turo kovomis Panevėžyje startuoja naujas Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos futbolo mėgėjų lygos projektas – 7×7 „Hummel“ čempionatas, skirtas išaiškinti pajėgiausią šalies mėgėjų futbolo komandą.

Šis čempionatas bus pagrindinis LFF ir LFML metų pradžioje pasirašytos bendradarbiavimo sutarties akcentas.

LFF, pagrindinio čempionato rėmėjo „Hummel“, Kūno kultūros ir sporto departamento bei kitų rėmėjų ir partnerių dėka visoms čempionato komandoms bus sudarytos išskirtinės sąlygos: jos turnyre ne tik dalyvaus nemokamai, tačiau gaus ir „Hummel“ aprangų komplektus, bus padengtos jų kelionių į rungtynes išlaidos. Prizų sulauks ne tik čempionato prizininkai, bet ir geriausi atskirų turų žaidėjai.

Pirmajame Lietuvos futbolo mėgėjų čempionate varžysis 12 komandų: FCI (Vilnius), FK „Kaunas“ ir FK „Feniksas“ (Kaunas), STIHL (Kauno raj.), „Klaipėda City“ (Klaipėda), FK „Jakai“ (Klaipėdos raj.), „Sportidus“ (Panevėžys), „Eurostandartas“ (Marijampolė), FK „Inter-Veteranai“ (Visaginas), „Kėdainiai“ (Kėdainiai), „Zanavykas“ (Šakiai) bei „Telšių FMA“ (Telšiai). Komandos vieno rato sistema sužais penkis turus skirtinguose Lietuvos miestuose, po kurių ir paaiškės čempionato prizininkai.

I turo tvarkaraštį galite rasti čia.

Pranešimą paskelbė: Meda Piečytė, Lietuvos futbolo federacija

Parašykite komentarą