Verslas

Naujas „Inter Cars Lietuva“ padalinys Vilniuje – beveik 1000 kv.m. sandėlis su 70 tūkst. skirtingų prekių pozicijų

„Inter Cars Lietuva“ pradeda įgyvendinti numatytus plėtros planus Vilniuje ir š.m. lapkričio 4 d. atidarė naują padalinį adresu Žarijų g. 2E. Šis padalinys turės didžiausią sandėlio plotą Vilniuje – kuris siekia beveik 1000 kv.m. Jame planuojama sandėliuoti apie 70 000 skirtingų prekių pozicijų ir iki 10 000 vnt. padangų, skirtų lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams.

Tikimasi, kad naujas padalinys pilnu pajėgumu dirbs 2020 metų pradžioje ir dar labiau pagerins sunkvežimių ir lengvųjų automobilių dalių bei padangų prieinamumą rinkoje, augs klientų aptarnavimo efektyvumas ir greitis.

Padalinio vadovas Jurij Gerasimovič atskleidė, kad mintis apie veiklos plėtrą kilo jau prieš dvejus metus: „Aukštųjų Panerių pramoninis rajonas turi didelį potencialą, nes klientai turintys autoservisus miesto centre traukiasi į periferiją dėl miesto plėtros ir didėjančių nuomos kainų. Taip pat nemažiau svarbus faktas, kad kiti didmenininkai, prekiaujantys lengvųjų automobilių dalimis, neturi čia savo prekybos taškų“, – priežastis vardija J. Gerasimovič.

Geras perspektyvas šiame rajone plėtoti automobilių dalių verslą taip pat gerai iliustruoja ir didelė sunkiojo transporto koncentracija ir galimybė išplėsti sandėliavimo plotą. Tai paspartins naujų prekių grupių įvedimą į rinką.

„Naujojo sandėlio plotas siekia beveik 1000 kv.m., taip pat galima padidinti jo plotą tris kartus. Verta paminėti, kad naujos sandėliavimo patalpos suteikia šansą įrengti vietą ir didelių gabaritų prekėms“, – sako naujo „Inter Cars Lietuva“ padalinio vadovas.

J. Gerasimovič pastebi, kad kol kas nei vienas Vilniuje esantis „Inter Cars Lietuva“ padalinys neturi tokio plataus prekių asortimento. Naujajame padalinyje bus galima įsigyti ne tik lengvųjų automobilių ir sunkvežimių atsargines dalis, bet ir autoservisų įrangą ir įrankius, padangas bei kėbulo dalis.

„Vietoje planuojame sandėliuoti apie 70 tūkstančių skirtingų prekių pozicijų ir iki 10 tūkstančių padangų, skirtų lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams. Reikia nuolatos tobulėti stengiantis, kuo aiškiau suvokti, ko reikia klientui, todėl tikime, kad platus asortimentas tik dar labiau pagerins klientų aptarnavimo kokybę“, – teigia pašnekovas.

Pasak jo, prie sėkmingo verslo vystymo prisideda ir greitas prekių pristatymas. „Inter Cars Lietuva“ prieš 13 metų buvo viena pirmųjų įmonių šioje rinkoje klientams pasiūliusi operatyvų pristatymą. Jeigu anksčiau prekių tekdavo laukti kelias dienas, tai dabar jos gaunamos tą pačią dieną. Naujame padalinyje prekių pristatymas numatytas klientams patogiausiu laiku, kiek įmanoma atsižvelgiant į klientų poreikius.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Jutkevičienė, UAB INTER CARS LIETUVA

Parašykite komentarą